Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Celebrity

Moderátora Krimi zpráv Matěje Rychlého zavřeli! Naštěstí jen do studia…

Moderátor a reportér Krimi zpráv na Primě Matěj Rychlý má za sebou svou premiéru při moderování ze zpravodajského studia. Zatímco doteď vysílal své úvodní vstupy k reportážím venku a mnohdy přímo z míst zločinu, teď se hlásí ze zpravodajského studia. A zažil horké chvilky.

„Byl jsem hozený do vody, to, že nepojedu ven, ale budu ve studiu, se rozhodlo krátce před vysíláním a úplně jsem s tím nepočítal. Neměl s moderováním ve studiu žádné zkušenosti. Když moderuju venku, text se naučím, tady jsem ho ale musel číst ze čtecího zařízení, a to jsem nikdy předtím nedělal,“ prozradil Matěj.

Studio tak posloužilo jako dobrá volba. Nebylo totiž možné riskovat, že v Krimi zprávách bude Matěj moknout někde venku se svým hostem v živém vstupu za vydatné bouřky. „Vše se podařilo, byla to moje premiéra, ale posunulo mě to zase o kus dál a věřím, že se tahle změna bude líbit i divákům,“ směje se Matěj.

Matěj Rychlý začínal na Primě v září 2013 jako reportér, loni na podzim dostal novou příležitost moderovat Krimi zprávy. „Velmi si vážím svých moderátorských kolegů a doufám, že vedle nich nebudu dělat ostudu. Samozřejmě  je pro mě velkou výzvou vyzkoušet si roli moderátora,“ říkal tehdy skromně Matěj. Podle diváků je ale jasné, že se bát nemusí a patří k oblíbeným tvářím televize.

Foto: FTV Prima

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *