Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Celebrity

Andrea Hoffmannová zářila na červeném koberci na filmovém festivalu ve Zlíně

Herečka Andrea Hoffmannová, známá mimo jiné z filmů Pohádky pro Emu, Dvě nevěsty a jedna svatba či Věčně tvá nevěrná, vystoupila spolu se svými hereckými kolegy z nové pohádky Zdeňka Trošky Čertoviny na 58. filmovém festivalu ve Zlíně.

Po červeném koberci se v sobotu 26. května prošla spolu se svojí filmovou dcerou – Sarou Sandevou, Dominickem Benediktem a Richardem Jaroslavem Müllerem. Pohádka Čertoviny byla uvedena pro návštěvníky festivalu v sobotu, další projekce se ve Zlíně uskuteční 30. května a 1. června.

 

„V pohádce Čertoviny hraji selku, maminku Haničky – Sary Sandevy. V mladém věku byla nešťastně provdaná za starého vdovce, kterého hraje Oldřich Navrátil,“ říká herečka Andrea Hoffmannová, která je sama v reálném životě maminkou dcery Anastázie. „S celým týmem jsme si užili příjemné natáčení po krásných místech naší země, sešla se skvělá parta lidí a myslím, že se dobrá nálada z placu odrazila i na výsledku pohádky,“ říká Hoffmannová.

Foto: archiv A.Hoffmannové

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *