Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

CelebrityZábava

Největší party roku: Zdeněk Pohlreich hřeší, Tereza Brodská relaxuje a Chantal Poullain cítí nebezpečí!

Tolik slavných tváří na jedné akci se často nevidí! V bezkonkurenčně největším počtu VIP osobnosti dorazily na oslavu 25. výročí Potten & Pannen – Staněk, která se konala v klubu MECCA. Blahopřát k narozeninám přišly slavné tváře Tereza Brodská, Veronika Freimanová, Zdeněk Pohlreich, Chantal Poullain a mnoho dalších, kteří si tuto TOP událost nenechali ujít!

Křest popasta
Pavel Staněk tančí
Vlastina Svátková
Markéta Hrubešová
Manželé Vitázkovi

Společnost zde představila exkluzivní koncept e-shopu Popasta, na němž najdete špičkové pomocníky do vaší kuchyně. Tato česká firma si klade za cíl vnést do domácností kulturu kvalitního, zdravého a nápaditého vaření. Majitelé Miloš a Pavel Staňkovi jsou na své vzrůstající podnikání právem hrdí. „Začalo to obchodem v centru Prahy v roce 1992. V té době jsme vytvořili zcela jedinečný koncept, který v Praze ještě nebyl. Přivezli jsme na trh novinky ze světa gastronomie a pomocníků do kuchyně, a v tom pokračujeme dodnes. Jsme pyšní na to, že se nám podařilo získat exkluzivní spolupráci s těmi nejluxusnějšími značkami do kuchyně. Mimo naše kamenné prodejny, které zvítězili v prestižní světové soutěži GIA Awards, se momentálně soustředíme na rebranding naší online prodejny vasekuchyne.cz. Ta se mění na Popasta.cz a věříme, že bude špičkou mezi internetovými obchody s kuchyňskými pomocníky a doplňky do domácnosti.“

David Kraus s kamarádem
H. Vondráčková a Miloš a Pavel Staňkovi
Yemi AD a Osmany Laffita
Petra Svoboda s kamarádkou
Yemi AD, Miloš Staněk Chantal Poullain

Párty, kde by sešlo tolik celebrit, není u nás mnoho. Když už se někde objeví takový počet osobností, musí to být něco velkého a večírek s představením konceptu Popasta velkolepý opravdu byl! O to, aby na tento večer jen tak nikdo nezapomněl, se postaral choreograf Yemi A.D. se svým týmem. “Program tohoto narozeninového eventu začal vznikat v mém týmu přesně před třemi měsíci. Club Mecca jsme přetvořili na street food festival, kde se spojily ty nejlepší kuchyně ze sedmi koutů světa. V čele s kuchařskými esy a autentickou dekorací!”, informoval Yemi. V našlapaném programu své místo měla česká indie-popová kapela Lake Malawi se zpěvákem Albertem Černým nebo americký celosvětově známý producent Chris Cox, který mixuje hudbu i pro Madonnu! Dalším zahraničním vystupujícím byl americký zpěvák PEYTON, ten již v minulosti v naší zemi zpíval a publikum si podmanil svou pozitivní energií.

K. Kloubková s přítelem
Kateřina Brožová
R. Rosická, Filip Sajler, P. VEliáš Voláková
Albert Černý
Aneta Vignerová

Yemi A.D. se svěřil, na co je z celého večera nejvíce pyšný. “Absolutním vrcholem byla na míru ušitá choreografie, která vznikla pod aktovkou Dance Academy Prague. Vystoupení bylo za doprovodu Alberta Černého a unikátních zvuků nádobí Potten & Pannen. Jsem za toto vystoupení opravdu hrdý!”

Aneta Krejčíková
Aneta Krejčová
Denisa Pfauserová
K. Brožová
Tereza Brodská
Jitka, Petra a Radka

Velkým pokušením byl pro hosty bohatý catering připravený známým kuchařem Filipem Sajlerem. Co považuje za největší lahůdku večera? “Z české kuchyně to bylo rozhodně kachní prso s žemlovým knedlíkem a cibulovým chutney. Hosté si velmi chválili krevety s arašídovou omáčkou a hovězí tatarák s kopřivovým pestem.” Filip Sajler připravil opravdu luxusní pochoutky, vše ve stylu té nejvyšší kvality food street.

B. Kohoutová, Jan Cina
Barbora Mottlová
Denisa Nesvačilová
Iva Kubelková s dcerou
J. Dolanský a P. Staněk

Odborník na kuchyni, Zdeněk Pohlreich, prozradil, jak by on sám charakterizoval význam P & P pro český trh. „Je vždy dobře, když se někomu podaří dostat na trh špičkové zboží, tak jako je to v případě Potten & Pannen, to je jasné. Ukázat skutečně kvalitní věci považuji za klíčově důležité.“ Prozradil také, které kuchyňské pomůcky má nejraději. „Jako profesionální kuchař samozřejmě miluji kvalitní nože!” I přesto, že Zdeněk je vyhlášený gurmán, práskl na sebe jeden jeho jídelní hřích, který si jednou za čas dopřeje.  „Zhruba tak jednou za 6 týdnů dostanu chuť na kuře z KFC. Koupím si dvě porce, nejčastěji do auta, a svět se točí dál.“

Jitka Kocurová s manželem
Jitka Rosická Z. Pohlreich, Petra Eliáš Voláková
Jitka Zelenková s kamarádem
Jitka Zelenková a Helena Vondráčková
Kateřina Neumanová s P. StaňkemI
Lukáš Pavlásek s Denisou
Lukáš Pavlásek s přítelkyní Denisou

Na slavnostním eventu jste mohli potkat: Terezu Brabcovou, Terezu Brodskou, Kateřinu Brožovou, , Jana Cinu,  Jana Dolanského, Ludmilu Finkovou Genzerovou, Veroniku Freimanovou,  Elišku Haškovou, Hanu Holišovou, Markétu Hrubešovou, Ivanu Jirešovou, Kateřinu Klausovou, Kristinu Kloubkovou, Jirku Kocurovou Abrham, Bereniku Kohoutovou, Vlastinu Kounickou Svátkovou, Davida Krause, Anetu Krejčíkovou, Ivu Kubelkovou, Vendulu Křížovou, Osmanyho Laffitu, Barboru Mottlovou, Pavla Nečase, Denisu Nesvačilovou, Kateřinu Neumannovou, Sandru Novákovou, Lumíra Olšovského, Lukáše Pavláska, Denisu Pfauserovou, Zdeňka Pohlreicha, Chantal Poullain, Radku Rosickou,  Pavlínu Senič, Emmu Smetanu, Adélu Srncovou, Petru Svobodu, Anetu Vignerovou, Pavlu Vitázkovou, Petru Eliáš Volákovou, Helenu Vondráčkovou, Yemiho AD, Jitku Zelenkovou,

Manželé Vitázkovi
P. Staněk a K. Brožová
P. Staněk a T. Brodská
Pavel Nečas
Petra Svoboda
Sandra Nováková

Tereza Brodská, která na večírky nechodí až tak často, se svěřila, že lákadlem k návštěvě této akce byl právě Pavel Staněk. „Pavel je můj kamarád. V celém jeho kolektivu jsou bezvadní a milí lidé. Navíc při procházkách se svým psem Konrádem mám oblíbenou trasu. Jdu přes Petřín, vezmu to Karmelitskou ulicí, zastavím se v obchodě Hunter, kde pejskovi koupím obojek nebo nový pelíšek, potom navštívím Potten & Pannen a koupím si některý z výborných čajů Kusmi nebo pánvičku do kuchyně a zakončím to obědem v restauraci Noi.“  Je pravdou, že i když si Tereza ráda vychutná kvalitní pokrmy v restauraci, svou kuchyni má vybavenou perfektně, jelikož vaření je pro ni relaxací.

Staňkové a Yemi AD
Veronika Freimanová s dcerou Terezou Brabcovou
Vlastina Svátková
Z. Pohlreich a J. Dolanský
Zdeněk Pohlreich

Chantal Poullain, která si užívá vaření jak české, tak zahraniční kuchyně, s úsměvem sdělila, „Když přijdu do obchodu Potten & Pannen, chci si koupit vše, co tam mají. To bych ovšem musela mít dvakrát tolik větší kuchyni, než mám. Je to pro mě nebezpečný prostor!“

Foto: Potten@Pannen

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *