Hana Zagorová točí nové album, písničky jí napsali Marek Ztracený i Radůza

 V těchto dnech ve studiu Dana Hádla vzniká nové album Hany Zagorové, které vyjde na konci září u vydavatelství Supraphon. Na novince budou především domácí písničky mladých autorů, někteří s Hanou Zagorovou již spolupracovali na předešlém, zlatou deskou oceněném albu O Lásce, které vyšlo v roce 2016.

Potěšilo mne, že mi písničky napsali autoři, kteří sami i zpívají. To nebývá až tak obvyklé. Třeba Marek Ztracený mi napsal dvě krásné písničky a podle jedné z nich se asi bude celé album jmenovat. Dvě písničky složila Radůza, jednu hezčí než druhou, přispěli i Xindl X, Martin Chodúr, Kuba Kubín nebo Hynek Toman se skupiny Support Lesbiens. A také Jiří Březík, který už pro mne napsal posluchači stále žádané hity jako Je naprosto nezbytné, Za každou chvíli s tebou platím nebo Navěky zůstane čas. Jirka pro mě píše nejen krásné písničky, ale vystupuje se mnou i na mých koncertech jako sborista a kytarista,“ uvedla Hana Zagorová.

Hana Zagorová letos potěší své fanoušky hned několika vystoupeními na letních scénách a festivalech. S Boom!Bandem Jiřího Dvořáka se představí 2. června na festivalu Okoř se šťávou, 7. července na Vysočina festu v amfiteátru v Jihlavě a také se na ni mohou těšit návštěvníci oblíbené pražské Letní scény na Vyšehradě, kde vystoupí 24. srpna.

 LETNÍ KONCETY HANY ZAGOROVÉ S BOOM!BANDEM JIŘÍHO DVOŘÁKA

  1. 6. –  Zámek Lemberk
  2. 6. –  Okoř – open air festival
  3. 7. –  České Budějovice – Letní scéna
  4. 7. –  Vysočina fest – Amfiteátr Jihlava
  5. 8. – Vyšehrad – Letní scéna
  6. 8. – Protivín – Letní scéna

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *