Sedm let hrál Jakub Ondra na ulici, teď si plní sny. Vydal klip a chce jet do Číny!

Mladý zpěvák Jakub Ondra si plní své sny. Nejenže počátkem letošního roku vydal písničku Reasons to love you, která se přes noc zařadila mezi nejhranější hity českých rádií, nyní ke své písni vydává i videoklip, za kterým stojí produkční společnost All 4 bands. A stejně jako u písničky, jde o světovou kvalitu! 

Reasons to love you. Tak se jmenuje písnička, která zní v posledních týdnech doslova ze všech rádií. A ačkoliv se může kvůli dokonalé angličtině a stylu hudby zdát, že za tímto počinem stojí zahraniční interpret, není tomu tak. Autorem snad největšího hudebního hitu letošního roku je teprve 23 lety rodák z Prahy Jakub Ondra, který posledních sedm let strávil buskingem, což je výraz pro hraní na ulici.

A právě na ulici potkal i svou múzu, pro kterou Reasons to love you napsal. “Byla to taková platonická láska k Italce, kterou jsem potkal v Lazise, když jsem hrál u Lago Di Garda. Je vtipné, že písničku vydal právě italský label,” prozradil Jakub, který tak připomněl, že za tímto hitem stojí renomované italské vydavatelství Time Records, které jej spojilo s italským tanečním projektem 2Choice.

Ačkoliv se mu i díky tomuto spojení nyní splnil sen dostat své písničky k co největšímu počtu posluchačů, s buskingem rozhodně přestat nehodlá. A to ani po své poslední zkušenosti, kdy byl ve Švýcarsku zatčen, o čemž své fanoušky informoval na svém instagramovém účtu, kde jeho každý krok sleduje na deset tisíc fanoušků.

A ačkoliv situace působila dost dramaticky, Jakub přiznává, že chyba byla i na jeho straně. “Mohl jsem si za to do jisté míry sám, protože jsem měl na pány policisty hloupé řeči a navíc jsem u sebe neměl pas. Ve Švýcarsku se s tím nemazlí,” říká Jakub, který ale počítá s tím, že do budoucna se bude muset své vášně na úkor kariéry vzdát.

Teď to ale nebude. “Letos bych chtěl jet do Číny. Rodiče asi trochu kroutí hlavou a mají strach, na druhou stranu mě mají rádi a podporují mě v tom, co dělám,” říká talentovaný zpěvák s tím, že zabránit by mu v tom mohla možná přítelkyně, vážný vztah se ale s jeho životním stylem zatím neslučuje. Tak alespoň se fanoušci zase mohou těšit na další pikantní zážitky přímo z první ruky. Jakub totiž o svých cestách pravidelně referuje právě na svém Instagramu.

Foto: All4nbands

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *