Monika Bagárová prozradila, co by dělala, kdyby nezpívala: Opatrovala by děti!

Monika Bagárová se nikdy neucházela o místo na pracovním pohovoru, přesto bude její léto ve znamení pracovního zápřahu. Mladá zpěvačka se na náročné období těší a věří, že si najde čas také na odpočinek. Hudba ji stále naplňuje a dělá šťastnou, což potvrdila také v Centru Chodov, kde podpořila projekt neziskové organizace Yourchance „Jdi za svým snem“ a měla možnost poprvé v životě zažít atmosféru skutečných pracovních pohovorů.

Před měsícem společně se svým velkým kamarádem Janem Bendigem pustila do světa romský duet nesoucí název Amen, tentokrát zazpívala sama a navíc v netradičním prostředí – v jedné z restaurací v Centru Chodov. Monika přišla podpořit účastníky vrcholícího projektu „Jdi za svým snem“, který pomáhá najít zaměstnání lidem znevýhodněným na trhu práce, mezi něž patří také Romové. „Je to krásná myšlenka a určitě pomůže mnoha lidem, kteří mají na cestě za prací složité bloky a překážky, nastartovat pracovní kariéru a jít si tak za svým snem,“ neskrývala drobná brunetka svůj optimismus.

Každý z účastníků projektu absolvoval během nabitého odpoledne několik pracovních pohovorů a došlo také na Moniku, kterou některé pracovní pozice velmi zaujaly. „Vzhledem k mému vzdělání a vztahu k dětem bych uvažovala nejspíš o pozici opatřovatelky v dětském koutku. Abych pravdu řekla, nikdy jsem pracovní pohovor neabsolvovala. Nyní však absolvuji hodně obchodních schůzek a je to podobné, vždy je to hodně o vzájemném přiblížení ve svých představách a očekáváních, ale také o sympatiích,“ podělila se Monika o svou zkušenost a doplnila, že stejně jako uchazeče před pohovorem, i ji trápí často nervozita, především před koncerty.

Za jeden ze svých splněných snů Monika považuje složení maturity a netají se, že přemýšlela i o dalším studiu. Nakonec se však vydala na pěveckou dráhu a je maximálně spokojená. „Já mám štěstí, že si svůj sen právě žiju. Jsem zdravá, mám kolem sebe skvělé lidi, takže mohu být šťastná a to je myslím nejdůležitější.“ A jaký je největší sen Moniky do budoucnosti? „Mým největším snem je dokázat propojit hudební kariéru s láskou a rodinou,“ podělila se o své přání Monika a také na sebe prozradila, že kdyby nemohla profesionálně zpívat, věnovala by se právě dětem. „Vždycky mě nabijí čistou energií.“

Foto: Centrum Chodov

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *