Bvlgari oslavila 100 let tvorby dámských hodinek připomínající luxusní šperky

Nové interpretace tématu legendárního hada oslavují tuto ikonu, která – zdobená zlatem, kůží nebo šperkařským umem – vyzařuje nezaměnitelnou auru suverenity. Had jako symbol fascinuje lidstvo od nepaměti. Značka Bvlgari si ve čtyřicátých letech minulého století si hada vzala za své logo se vší jeho symbolikou a přirozenou silou.

SERPENTI TWIST YOUR TIME –  Příběh kůže a zlata
Symbol věčné obnovy – variace a interpretace tohoto jména jsou vskutku nekonečné. Kdyby nové hodinky Serpenti mohly být jinými hodinkami – které by si vybraly? Jaké jiné než opět Serpenti! Verze Twist nabízí neustálou změnu v podobě personalizace prostřednictvím několika „kůží“ – svůdných, veselých a barevných kožených řemínků pro každodenní nošení; nebo s náramkem z několika spletených řetízků z růžového zlata, které se krásně vyjímají na zápěstí a dovolují „hadím“ hodinkám býti skutečným šperkem.

První novinkou jsou vyměnitelné řemínky, dlouhé na čtyři omotání zápěstí, pro dva modely – v odstínu modrého topazu a zeleného nefritu s třpytivými kovovými akcenty. Tyto moderní odstíny vyzařují odvážnou eleganci – takovou, jakou mají módní návrháři, a zejména ti italští.

Nicméně přirozenou barvou italského šperku je zlatá, a nové modely Serpenti Twist drží tuto tradici. Kombinace klasického designu, který tvoří DNA značky, a starodávného symbolu hada, kterého si značka Bvlgari ochočila, v podobě na dvakrát otočeného řemínku zdobeného bronzovou patinou. A protože jsou řemínky vyměnitelné, můžete si hodinky Serpenti přizpůsobit své aktuální náladě – tak, jako had svléká svoji kůži. Jemný náramek z řetízků, jejichž články mají originální tvar, je zosobněný luxus. Ale můžete si ho vyměnit za řemínek z barevné kůže – nebo naopak. Hodinky Serpenti jsou nekonečně hravé a přizpůsobí se všemu.

A aby personalizace nebylo málo – zákazník si může své hodinky Serpenti Twist „sestavit“ z prvků v aplikaci My Serpenti od Bvlgari.

Zdroj: Bvlgari

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.