Louis Vuitton opět partnerem tenisového turnaje Roland-Garros. Isabelle Huppert a Léy Seydoux představily kufry na trofeje!

Pro letošní ročník grandslamového turnaje Roland-Garros 2018 byla značka Louis Vuitton opět, již druhý rok po sobě, partnerem Francouzského tenisového svazu. Slavné trofeje Pohár mušketýrů (Coupe des Mousquetaires) a Pohár Suzanne-Lenglen (Coupe Suzanne-Lenglen), které putují vítězům finále mužské a ženské dvouhry.

Trofeje byly předány v kufrech navržených a vyrobených značkou Louis Vuitton se speciální edicí plakátu pro ročník 2018. Je to výsledek spolupráce dvou legendárních francouzských značek proslavených jejich know-how, touhou po dokonalosti a umem. Dvou značek, které propagují Paříž a Francii po celém světě. Vzácné trofeje v neméně vzácných pouzdrech představily dvě herečky a příznivkyně značky.

V sobotu 9. června ve 14:50 (pařížského času), těsně před začátkem finále ženské dvouhry, Isabelle Huppert sestoupila po schodech z prezidentské lóže „po boku“ kufru s trofejí Pohár Suzanne-Lenglen. O den později, 10. června ve 14:50 (pařížského času), těsně před finálovým zápasem mužské dvouhry, to byla Léa Seydoux, kdo doprovodil slavný Pohár mušketýrů v kufru od značky Louis Vuitton na jeho cestě z prezidentské lóže.

Léa Seydoux

Od svého založení v roce 1854 nabízí značka Louis Vuitton možnost personalizace svých produktů – je to součást její DNA a tradičního know-how. Kufry na trofeje pro vítěze turnaje zdobí obraz plakátu letošního ročníku Roland-Garros od výtvarnice Fabienne Verdier. Díky této originální dekoraci, která se bude takto vyjímat na tom nejčestnějším místě, mají kufry pro letošní sadu trofejí unikátní „výtvarný“ akcent. Personalizace umožňuje nejen snadnou identifikaci, ale i vychází vstříc individuálním potřebám klientů.

Isabelle Huppert

„Jsme moc rádi, že naše spolupráce se značkou Louis Vuitton pokračuje i letos. Právě letos se veřejnosti představuje turnajový areál ve své nové, nedávno zrenovované kráse, a krásu nejcennějších trofejí opět umocní tyto nádherné kufry. Slavnostní předávání tak bylo v dokonalé harmonii s vývojem celého turnaje,“ komentuje Bernard Giudicelli, prezident Francouzského tenisového svazu.

 

„Značka Louis Vuitton je hrdá na to, že může být opět partnerem Francouzského tenisového svazu a součástí letošního ročníku turnaje Roland-Garros. Je pro nás ctí, že jsme mohli navrhnout kufry na trofeje a dát jim originální podobu s turnajovým plakátem pro rok 2018. Kufry na trofeje představují spojnici mezi tradicí a know-how naší značky a tradicí a know-how turnaje Roland-Garros,“ vysvětluje Michael Burke, generální ředitel Louis Vuitton.

O turnaji Roland-Garros
Roland-Garros je sportovní událost, kterou si nelze nechat ujít. Těší se obrovské prestiži mezi sportovními fanoušky i širokou veřejností. Ročník 2017 turnaje French Open navštívilo celkem 470 000 diváků a zápasy byly vysílány do 223 zemí celého světa, čímž turnaj potvrdil svoje postavení globální sportovní události nejvyšší třídy. French Open organizuje Francouzský tenisový svaz. Rolland-Garros je jediný z turnajů nejprestižnější série Grand Slam, který se hraje na antuce – jenom z nejstarších a nejlepších povrchů v historii tenisu.

O značce Louis Vuitton
Již od roku 1854 přináší Louis Vuitton světu jedinečný design, v němž se snoubí inovace a styl podtržené tou nejlepší kvalitou. I dnes zůstává značka věrna duchu svého zakladatele Louise Vuittona, který díky svým zavazadlům, taškám a doplňkům pro cestovatele, které byly stejně elegantní jako praktické, je považován i za zakladatele filosofie ‚umění cestování‘. Již od dnů Louise Vuittona zdobí příběh značky odvaha, a věrna tomuto odkazu značka Louis Vuitton pravidelně zva architekty, umělce a designéry ke spolupráci na kolekcích ready-to-wear, bot, doplňků, hodinek, šperků a papírového zboží. Dokonalá kvalita produktů Louis Vuitton je důkazem toho, jakou péči věnuje značka řemeslnému zpracování

Zdroj: www.louisvuitton.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.