Natalia Vodianova a Iker Casillas doprovodili cestovní obal s oficiální trofejí pro vítěze FIFA World CupTM

U příležitosti mistrovství světa ve fotbale 2018 FIFA World CupTM, které se koná v Rusku, značka Louis Vuitton vyrobila nové pouzdro, které chrání legendární trofej pro mistry světa a vítěze FIFA World CupTM. Trofej bude slavnostně předána vítěznému národnímu týmu 15. července 2018.

Ve čtvrtek 14. června, těsně před rozcvičkou týmů, ruská supermodelka, aktivistka a filantropka Natalia Vodianova a fotbalová legenda Iker Casillas vstoupí na trávník stadionu Lužniki v Moskvě s originálem trofeje FIFA World CupTM v novém cestovním pouzdru od Louis Vuitton.

Natalia Vodianova je hrdá, že může představit tento mimořádný objekt navržený speciálně pro mistrovství světa 2018 FIFA World Cup RussiaTM. Vyjádřila se: „Ruský lid má velkou radost, že naše země hostí FIFA World Cup. A já jsem velmi poctěná, že mohu dnes zastupovat svoji zemi a sen, který trofej FIFA World CupTM Original Trophy představuje.“

Iker Casillas, legendární španělský fotbalista, brankář a kapitán vítězného týmu z mistrovství světa ve fotbale 2010 v Jihoafrické republice, společně s Natalií Vodianovou doprovodí trofej FIFA World CupTM Original Trophy a její pouzdro na trávník stadionu Lužniki.

 

Proslulá trofej FIFA World CupTM Original Trophy měří 36 cm na výšku, váží 6,175 kg a je vyrobena z ryzího osmnáctikarátového zlata s podstavcem z polodrahokamu malachitu. Pro tuto prestižní trofej značka Louis Vuitton navrhla a vyrobila na zakázku speciální cestovní pouzdro. Pouzdro vyrobili celé ručně mistři řemeslníci v historických dílnách značky ve městě Asnières blízko Paříže. Pouzdro vyrobené speciálně pro mistrovství světa v Rusku má povrch z krásného, lehkého a zároveň velmi odolného materiálu Monogram Titanium s laserem vyrývaným motivem. Osm rohů pouzdra je pro vyšší ochranu potaženo charakteristickou přírodní hovězí kůží. Zámek a šest spon je z ruthenia, tvrdého tmavě šedého kovu, jehož chemická značka je Ru a který symbolizuje hostitelskou zemi pro letošní mistrovství světa ve fotbale FIFA World CupTM.

O značce Louis Vuitton
Již od roku 1854 přináší Louis Vuitton světu jedinečný design, v němž se snoubí inovace a styl podtržené tou nejlepší kvalitou. I dnes zůstává značka věrna duchu svého zakladatele Louise Vuittona, který díky svým zavazadlům, taškám a doplňkům pro cestovatele, které byly stejně elegantní jako praktické, je považován i za zakladatele filosofie ‚umění cestování‘. Již od dnů Louise Vuittona zdobí příběh značky odvaha, a věrna tomuto odkazu značka Louis Vuitton pravidelně zve architekty, umělce a designéry ke spolupráci na kolekcích ready-to-wear, bot, doplňků, hodinek, šperků a papírového zboží. Dokonalá kvalita produktů Louis Vuitton je důkazem toho, jakou péči věnuje značka řemeslnému zpracování.

Zdroj: www.louisvuitton.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *