Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Celebrity

Muž roku Matyáš Hložek dokázal, že i po roce je neskutečně sexy! Dokonce i v sukni…

Stále úřadující Muž roku Matyáš Hložek, syn známého zpěváka Stanislava Hložka potvrdil, že i po roce, kdy titul vyhrál, je neskutečně sexy! Vypracovaná postava, vyrýsované svaly…

A přitom si klidně dopřeje i českou kuchyni, nebo vodku!  To dokázal na představení nové prémiové vodky Tom of Finland, která byla uvedena na český trh na podporu gay komunity v podniku Patra ve vyhlášené Krymské ulici.

A bylo tu pořádně rušno! Kromě drinků z vodky si mohli ti, kteří na akci dorazili, vychutnat i módní přehlídku návrháře Michala Marka. Modely, tradičnější i extravagantní, pak líčil vizážista Ivan Malejovský. Na akci dorazily i další známé osobnosti – třeba zpěvák Sámer Issa, nebo Monika Štiková, která si pořádně užila módní přehlídku. “Ten se mi líbí, ten je sexy,” ukazovala na jednoho z modelů. Skandál se ale nekonal, Monika se totiž krátce po přehlídce vypařila.

Prémiová organická vodka Tom of Finland ztělesňuje maskulinitu mužského ideálu finského umělce Touka Laaksonena, přezdívaného právě Tom of Finland. Design lahve boří představy o tradiční podobě lahve vodky. Dokonale odráží smělost, i hravost umění finského umělce Tom of Finland. Z každé prodané lahve putuje navíc část zisku dobročinné nadaci Tom of Finland Foundation, která usiluje o tolerantní postoj k sexualitě a o ochranu erotického umění.

Vodku Tom of Finland můžete zakoupit na webu společnosti Premier Wines & Spirits (www.1er.cz).

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *