Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Móda

PUMA RS-0 PLAY: Sportovní tenisky inspirované světem videoher z osmdesátek

PUMA rozšiřuje svou znovuzrozenou sportovní řadu RS (Running System) o nový model. Po úspěšném uvedení tenisek RS-0 pokračuje značka v nastaveném retro směru a představuje typ RS-0 Play. Designéři se při jejich návrhu inspirovali světem videoher z osmdesátých let. Boty v sobě spojují inovativní vzhled, v němž je ale stále patrný odkaz minulosti.

Nové sneakersky jsou dostupné v pánských i dámských velikostech a v několika barevných variantách. Právě vliv zábavního průmyslu se především projevuje hravými barevnými kombinacemi. Převažuje textilní materiál, jenž je v přední části boty perforovaný a tím i prodyšný. Často namáhané oblasti jsou kožené. Elegantně zvlněný pruh na boku boty, který je pro PUMU charakteristický, je v případě RS-0 Play velmi minimalisticky zobrazen formou šrafování. Logo RS je umístěné na jazyku a podešvi.

Tenisky jsou již v prodeji na PUMA.com a v PUMA Store Palladium. Od začátku července budou dostupné například u FRESHLABELS a Destroy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *