Připijme si na krále popu

Letos je to již 9 let, co nás navždy opustil král popu Michael Jackson. Zkusme se místo smutného vzpomínání radši naladit na pozitivní vlnu a buďme rádi, že nám toho dokázal tolik přinést. A protože by v srpnu oslavil 60 let, připijme si jeho oblíbenou Pepsi na všechny ty songy a pohyby, které změnily svět. Pepsi navíc k výročí 125 let od svého založení oblékla svoje plechovky do stylového retro kabátku, na kterém je popová legenda v celé své kráse.

I když se Pepsi dostala na české pulty až po revoluci, ve světě slaví již 125 let! Mezi jednotlivými generacemi bychom sice našli hromadu rozdílů, ale zdá se, že naše slabost pro oblíbený kolový nápoj zůstává stále stejná.

K výročí si Pepsi připravila stylové plechovky, které vás vtáhnou do 80. let – s podobiznou nejslavnějšího zpěváka historie. Nezáleží na tom, jestli ho máte rádi už od dob The Jackson 5, nebo si vás získal až albem Dangerous. V každém případě se mezi námi nenajde nikdo, kdo by o talentu tohoto umělce pochyboval.

A právě letos by Michael Jackson oslavil 60 let. Otevřete si plechovku s jeho nejoblíbenějším nápojem, kterému několikrát propůjčil svůj hlas a tvář. A protože Pepsi chutná jako tenkrát, připijte si na Michaela a vzpomínejte přesně na tu dobu, kterou máte nejradši.

Zdroj: Pepsi

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *