Slovenský miliardář a vlastník Špindlu Igor Rattaj se předvedl jako mafián. Přihlížela i Simona Krainová!

Tak tohle by nikdo nečekal. Pozdvižení vyvolal při otvírání letní sezóny v Tatrách známý slovenský finančník a miliardář Igor Rattaj (48), který vlastní i český Aspen Špindlerův Mlýn. Ve vodním ráji Bešeňová se objevil na mole jako mafián Al Capone. Doprovázela ho i česká modelka Simona Krainová.

Miliardář Igor Rattaj je sice úspěšný podnikatel, ale nevyhýbá se ani divadlu a účinkování v celovečerních filmech. V malé roli jste ho mohli vidět například ve filmech Špindl, Padesátka nebo Hodinový manžel. Předvádění mu tak není vůbec cizí a je pro každou legraci. Na Fashion openingu v Bešeňové se tak bez problému prošel po přehlídkovém mole v obleku připomínajícího gangstera a mafiánského bosse Al Caponeho. Právě mafiána hraje finančník i v divadle La Komika.

Simona s manželem Karlem

Na slavnostním otevření léta nechyběla tentokrát ani modelka Simona Krainová, která na molo vynesla originální blůzu Dolce Gabbana a černou tříčtvrteční sukni. Party si na Slovensku užívala nejen se svým manželem Karlem, ale i sestrou Yvonnou Maléřovou.

Simona se sestrou Yvonnou

Té by postavu mohla také závidět kdejaká dvacítka. Fashion opening v Bešeňové zahájila Simona slavnostním úderem na gong.

Foto: Bešeňová

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.