Večeře bez přemýšlení. Nová prodejna Sklizeno inspiruje díky receptům s připravenými surovinami!

Přemýšlení nad tím, co večer uvařit, nemá nikdo rád. Síť s kvalitními potravinami Sklizeno to zákazníkům výrazně zjednoduší díky konceptu Navařeno od Sklizeno, který nově funguje v areálu Manifesto u Masarykova nádraží. Stačí si vybrat, na který z vystavených receptů máte největší chuť, a pak už si jen koupit suroviny připravené přímo pro daný recept.

Hráškovou polévku, šťavnatý steak nebo čerstvou pastu? V prodejně Sklizeno se teď můžete bleskově inspirovat, co dobrého uvařit. Stačí si vybrat jídlo, které vám bude nejvíce chutnat. A pak si vybrat z vystavených surovin ty, které vám doma chybí. Recepty jsou koncipovány tak, aby příprava pokrmu nezabrala více než 30 minut, s důrazem na co nejmenší počet surovin. Každý týden bude v nabídce šest různých receptů od polévek přes saláty po hlavní jídla.

„Ve všední dny chtějí lidé vařit jednoduše a rychle, přitom ale z kvalitních surovin. My jim je připravíme na míru danému receptu, takže zákazník mezi připravenými surovinami najde například příslušný řez masa v gramáži odpovídající dvěma nebo čtyřem porcím, čerstvé těstoviny a příslušnou zeleninu na jediném stole,” popisuje koncept Navařeno majitel Sklizeno Petr Borkovec.

Zákazník si může koupit buď všechny suroviny, nebo si jen vybrat ty, které mu doma opravdu chybí. Nákupy v rámci konceptu Navařeno tak šetří peníze, jídlo i čas, přitom ale zůstává domácí jídlo uvařené z kvalitních surovin, bez nutnosti šetřit čas kupováním instantních polotovarů.

Nabídka jídel se mění jednou týdně, aby odpovídala sezóně a nabízela stále novou inspiraci. Koncept Navařeno si mohou zákazníci konce června vyzkoušet v pop-up prodejně Sklizeno v areálu Manifesto u Masarykova nádraží a od srpna i v prodejně na Chodově. Pokud bude zkušební provoz úspěšný, rozšíří se postupně do všech velkých prodejen Sklizeno po celém Česku.

O Sklizeno:
Česká společnost Sklizeno si vzala za cíl přinášet soustředěnou nabídku poctivých potravin a biopotravin především od regionálních dodavatelů a spojit ji s celoroční možností pohodlného nákupu v moderních prodejnách. Sklizeno nabízí potraviny především od malých a středních pěstitelů a výrobců z regionu, které vznikají podle prověřených postupů a receptur, bez použití zbytečných konzervantů, náhražek, škodlivých éček a dalších chemikálií, za použití kvalitních surovin, které byly vyprodukovány lokálně a nemusely cestovat přes půl světa. V dubnu 2016 se Sklizeno propojilo se sítí prodejen My Food a v listopadu 2016 se sítí Náš Grunt. Aktuálně je tak v síti 53 prodejen po Česku a na Slovensku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.