Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zdraví

Zvětšení ňader jen s nepatrnou jizvou? Přelomová metoda s řezem pouze 2,5 cm!

Nejste spokojená s velikostí svých ňader nebo jste přestala kojit a ráda byste svým prsům navrátila pevný tvar? Možná své rozhodnutí stále oddalujete kvůli obavám z nápadných jizev. Tento důvod vás od operace prsou už ale odrazovat nemusí. Klinika plastické a estetické chirurgie FORMÉ clinic nově nabízí převratnou metodu augmentace se silikonovými implantáty Motiva Ergonomix, která umožňuje zvětšení prsou pomocí řezu v délce pouhých 2,5 cm.

V případě použití běžných implantátů je přitom nutný řez nejméně 5 cm dlouhý. „Prostřednictvím speciální techniky se implantát Motiva Ergonomix stlačí na minimální velikost díky tzv. Insertion Slleve, sterilnímu sáčku ve tvaru trychtýře. Před vložením implantátu pomocí světelného háku pro lepší viditelnost (Motiva™ Ultralight LED Retractor),  vypreparujeme přesnou kapsu na zvolený implantát,“ vysvětluje MUDr. Petr Hýža, který jako první v ČR tuto přelomovou metodu při augmentaci použil.

Tímto velmi bezpečným postupem, při němž je implantát vložen do prsů přes sterilní sáček, se snižuje riziko rozvoje infekce kolem implantátů a předchází se vzniku kapsulární kontraktury. Augmentaci můžete obecně podstoupit kdykoliv s výjimkou plánovaného těhotenství, které může velikost prsou výrazně změnit. Stejně tak jej nedoporučuje maminkám dříve než půl roku po ukončení kojení. Plastický chirurg MUDr. Petr Hýža s vámi zákrok podrobně probere a vše vám předem vysvětlí při nezávazné konzultaci na FORMÉ clinic.

Zdroj: www.formeclinic.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *