Sarah Jessica Parker se stala tváří nové Balkonetky Intimissimi

Umění ženské smyslnosti vychází ze sebedůvěry a víry, že skutečná svoboda spočívá v možnosti volby: jak milovat, svádět a uspět podle svých vlastních pravidel.

Nessuno mi può giudicare”(Nikdo mě nemůže soudit) zpívala ve své písni Caterina Caselli před téměř padesáti lety.  Toto motto inspirovalo značku Intimissimi při tvorbě celosvětové kampaně, která zahrnuje billboardy, tištěné vizuály, televizní reklamu a kampaň v rámci digitálních médií.

Přesně dvacet let po zahájení vysílání kultovního seriálu Sex ve městě se značka Intimissimi rozhodla oslavit ženskou smyslnost ve spolupráci s dobře známou módní ikonou: Sarah Jessicou Parker. Hvězda této nejnovější celosvětové kampaně je silnou ženou, která uspěla díky své inteligenci, charismatu a osobité ženskosti.

V moderním příběhu se spojuje značka Intimissimi, která vždy vyznávala ženskost v její osobité podobě, a Sarah Jessica Parker, která je důkazem toho, že pro úspěch se nemusíte měnit. Osloví ženy, které si váží samy sebe, milují se a nebojí se volby. Hlavní sdělení kampaně je jasné a pozitivní – bez ohledu na konvence udělejte díky správné volbě prádla z každého dne výjimečnou příležitost.

Kampaň je novou interpretací svádění. Představuje SJP v jednoduchém outfitu, jako ženu s jedinečným a individuálním stylem, který předvádí na ulicích New York City. Zlatým hřebem jejího stylu je nová, zcela krajková podprsenka typu balconette zvětšující objem. V linii dekoltu je řešena velmi elegantně a rafinovaně pracuje s vrstvou podložení pro skutečný efekt.

Intimissimi klade důraz na ženské linie, chápe spodní prádlo jako zásadní část ženského oděvu. Kampaň představující černé hedvábné pyžamo v kombinaci s podprsenkou, která svůdně vykukuje, pracuje s aktuálními trendy a klade důraz na ženskou smyslnost v osobitém pojetí.

Sarah Jessica Parker

ŽIVOTOPIS SARAH JESSICA PARKER
Herečka Sarah Jessica Parker je nositelkou několika ocenění, producentkou a podnikatelkou. Je držitelkou čtyř Zlatých Glóbů, tří ocenění Screen Actors Guild Awards, a dvou Emmy.

Aktuálně účinkuje v seriálu Divorce, který vysílá kanál HBO. Je také výkonnou producentkou tohoto titulu. Za roli v tomto seriálu byla nominována na zisk Zlatého Glóbu. Show právě úspěšně zakončila druhou sérii.

Ve svém posledním filmu Blue Night hraje talentovanou zpěvačku, která se po sdělení drastické diagnózy vydává do ulic New York City. Toto drama inspirované francouzskou novou vlnou bylo představeno na letošním filmovém festivalu Tribeca. Parkerová v něm hraje hlavní roli Vivienne.

SJP hrála postavu Carrie Bradshaw v seriálu Sex ve městě kanálu HBO (1998-2004) a působila zde také jako výkonná producentka. Stejnou hereckou a producentskou roli ztvárnila i ve dvoudílném filmovém přepisu Sex ve městě a Sex ve městě 2. Objevila se i v dalších filmech, jako například: Nechápu, jak to dokáže, Samotář, Lemra líná, Základ rodiny, Velké trable malého města, Mars útočí!, Ed Wood, Klub odložených žen, Rapsodie v Miami, a Líbánky v Las Vegas.

Pravidelně se objevuje také na divadelní scéně, a to na Broadwayi i mimo ní. Na Broadwayi debutovala v roce 1976 ve hře Harolda Pintera The Innocents. Zazářila také v hlavní roli muzikálu Annie, Snadná cesta vzhůru a O princezně na hrášku. Mimo Brodway se objevila v původních produkcích : Nezvaný host a The Commons of Pensacola.

V roce 2015 založila Sarah Jessica společnost Pretty Matches Productions, která od prvopočátku spolupracuje se stanicí HBO. Pretty Matches produkuje nejrůznější televizní pořady, výpravné i dokumentární filmy. Do jejího portfolia patří i seriál kanálu HBO s názvem Divorce, který byl nominovaný na Zlaté Glóby či mezinárodně úspěšná kreativní reality show Work of Art: The Next Great Artist, oceněný dokument Pretty Old a seriál City.Ballet. Nejnovějším přírůstkem do portfolia je film Blue Night a netrpělivě očekávaná druhá řada seriálu Divorce.

Sarah Jessica nedávno založila značku SJP for Hogarth, která vydává kvalitní literární fikci od uznávaných autorů i nových talentů na scéně. Prvním dílem, které vyšlo v červnu 2018, je “A Place for Us,” jejíž autorkou je Fatima Farheen Mirza.

V roce 2014 SJP založila stejnojmennou značku, kterou prodává Amazon Fashion, Bloomingdales, Neiman Marcus online, Saks.com, a Zappos Luxury, dále nejrůznější butiky a nadnárodní maloobchodní prodejci. Kolekci bot, kabelek a doplňků navrhla Parkerová ve spolupráci s Georgem Malkemusem III. V roce 2016 otevřela značka SJP první monobrandový butik.

V roce 2005 představila SJP svůj parfém, Lovely. O deset let později se zařadil mezi největší světové bestsellery. Nedávno představila novou vůni s názvem Stash, která je součástí kolekce SJP Beauty.

Sarah Jessica Parker aktuálně působí jako viceprezidentka Rady ředitelů v New York City Ballet. V listopadu 2009 jí členové Obamovy vlády zvolili členkou Prezidentské komise pro umění a humanitní vědy. Spolupracuje se školami v Oregonu a Minessotě prostřednictvím iniciativy The Turnaround Arts Initiative.​

Zdroj: Intimissimi 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.