Gwen Stefani zazáří v extravagantních kostýmech návrhářského dua The Blonds

Pětadvacet koncertů odehraje do března 2019 americká megastar Gwen Stefani v Las Vegas. Někdejší frontmanka kapely No Doubt a v současnosti úspěšná sólová zpěvačka v projektu s názvem Just a Girl  představuje výběr svých největších hitů jako Don´t Speak, Hollaback Girl či What You Waiting For, zazní však i cover písně Umbrella od Rihanny.

Turné zdobí extravagantní kostýmy návrhářského dua The Blonds, které je bohatě ozdobilo křišťálem Preciosa. Móda je pro Stefani, která má vlastní oděvní značku, mimořádně důležitá. “Vždy mě inspirovala, stejně jako samotná kultura,” vyprávěla na úvodní show celého projektu Gwen Stefani. “Maminka, babička i prababička si šily oblečení samy. Móda je součástí mojí DNA. Dnes miluji cokoli inspirovaného starým Hollywoodem, ale není v podstatě doba, která by mě nebavila a nefascinovala. Móda je umění a já jejím prostřednictvím strašně ráda ukazuji navenek kus sebe sama,” doplnila.

Právě kostýmům pro Just a Girl věnovala hodně pozornosti. Celá show je doslova šita na míru prostoru Zappos Theater. Dokonce i soustava světel byla speciálně připravena tak, aby podpořila třpyt šatů Gwen Stefani. The Blonds proto sáhli zejména po šatonových růžích Maxima. Díky dokonalému výbrusu odráží každý tento kámen 264 paprsků světla a je tak vůbec nejblyštivějším ve své kategorii na světě. Šatonové růže The Blonds doplnili i dalšími komponenty Preciosa, které vynikají stejnými mimořádnými vlastnostmi.

Zdroj a foto: The Blonds  a Preciosa

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *