Jablečná invaze ciderů Strongbow vybízí česká města: Osvěž město jablky

„Osvěž město jablky“, k tomu nabádá nová kampaň ciderů Strongbow, která si letos, stejně jako v letech předchozích, dala za cíl přinést více přírody do našich měst. Cider Strongbow, to jsou jablka, a proto kampaň věnuje pozornost právě jabloňovým stromům, kterých je v českých městech pomálu. V aktuální kampani „Osvěž město jablky“ přináší jejich návrat do měst v podobě velké jablečné invaze. A současně nabízí příležitost v soutěži osvěžit města opravdovými ovocnými stromy a pro jejich obyvatele uspořádat cider párty.

Invaze oživlých jabloní
Hlavním symbolem celé kampaně jsou oživlé jabloně, které v dynamických spotech vpadnou do měst a přinesou s sebou osvěžení a zábavu. Zároveň kolemjdoucím zprostředkují výhody přítomnosti živých jabloní v betonových ulicích. Spoty z dílny kreativní agentury VCCP lákají k hlasování na blogu prirodudomesta.cz o město, které Strongbow osvěží jabloněmi a pro jejich obyvatele připraví skvělou cider párty.

Osvěž své město cider párty a jabloněmi
Strongbow tedy vyzývá všechny, kteří mají pocit, že jejich město potřebuje osvěžit jablky, aby se zapojili do soutěže s cidery Strongbow. Každý obyvatel města s počtem lidí nad 5 000, má totiž možnost se aktivně podílet svým hlasem a vyhrát svému městu skvělou cider párty a nové jabloňové stromy. V rámci blogu prirodudomesta.cz je vytvořena speciální microsite „Osvěž město jablky“, kde si každý hlasující může vybrat ze seznamu město, které by mělo být osvěženo. Soutěž probíhá od 18. července do 9. září. Šanci na výhru mají i menší města, protože o vítězi rozhodne množství hlasů v poměru k počtu obyvatel.

Párty s vůní jablek  
Vítězné město a jeho obyvatelé se mohou těšit na skvělou párty s osvěžujícími cidery Strongbow a zároveň získají i nové jabloňové stromy. Do kampaně se navíc již tradičně zapojila také zpěvačka a moderátorka Klára Vytisková a řada dalších českých influencerů. Na párty nebudou chybět ani oživlé jabloně ze spotů, které zábavu rozproudí. Strongbow vzkazuje: Hlasuj už dnes a pojď si užít den s přáteli a sousedy ze svého města, jak se patří.

Zdroj: Strongbow

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.