Freshlabels – ekologicky přátelská móda: hudba současnosti i budoucnosti

Freshlabels není jen obchod. Je to koncept, je to postoj. Kurátorský výběr Freshlabels se kromě přísných kritérií estetiky, designu a funkčnosti čím dál více orientuje na značky, které se při výrobě snaží minimalizovat negativní dopady na životní prostředí a jsou tzv. ekologicky udržitelné (sustainable).

Zájem Freshlabels o ekologicky orientované značky z celého světa se datuje již do roku 2008. Od té doby se kolekce sustainable produktů natolik rozrostla, že nabízí možnost bohatého výběru oblečení a doplňků různých stylů. V rámci propagace udržitelné módy spolupracoval design store Freshlabels na speciálním módním editorialu, pro nějž poskytl „sustainable“ styling.

Produkty vyrobené podle zásad ekologické udržitelnosti jsou v eshopu Freshlabels označeny zeleným tagem “sustainable” a byly mezi ně pečlivě vybrány značky jako Millican, Pinqponq, Colorful Standard, Mud Jeans, Kings of Indigo, Veja, Freitag, Memobottle, Qnoop, Knowledge cotton, Dopper, Frank Green, Patagonia, Dedicated a další.

Jak Freshlabels posuzuje, zda značku označit jako sustainable nebo ne? Více najdete https://blog.freshlabels.cz/freshlabels-sustainable

Modelové – Nicole Kudělková @stylishwhiterabbit, Mia Doxanská @miadoxanska a Daniel Szöllösi @danielcek

Foto: Petr Hricko @hricca

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.