Módní přehlídka od Tezenis se street-klubovou atmosférou

Módní přehlídky značky Tezenis nebyly nikdy jen pouhou módní přehlídkou. Tezenis, v souladu se svojí DNA, vždy nabídne interaktivní a spektakulární podívanou s hudbou.

Inspirace a nálada předváděných kolekcí je navozena street-klubovou atmosférou a přehlídkovým molem stylizovaným jako betonový chodník. Scéna má působit jako „cool“ klub v newyorském sklepě, s maxi disco koulí vrhající odlesky na pódium.

V první řadě na módní přehlídce Tezenis nesmí chybět jména z italské hudební scény – Emma, Annalisa, Levante a Francesca Michielin – a další slavné osobnosti generace mileniálů. Sociální sítě a internet zůstávají jednou z hlavních domén značky, takže mezi hosty najdeme bloggery a bloggerky, múzy, youtubery a influencery, včetně takových jmen jako Valentina Ferragni a Giulia de Lellis.

Hosté se také mohli těšit na překvapení v podobě DJ setu a jednoho velmi slavného hosta: PARIS HILTON!

Exkluzivní klub, pozvánka na nezapomenutelný zážitek, módní přehlídka a bombastická show. Vítejte v klubu Tezenis! Ve spolupráci s TONY & GUY a MAC.

KOLEKCE TEZENIS PODZIM/ZIMA 2018: PRÁDLO PRO KAŽDÉ TĚLO
Nejnovější kolekce značky Tezenis pro sezonu podzim/zima je inspirována diverzitou kultur, s barevnou paletou, která potvrzuje kosmopolitní charakter značky.

V první části sezony je převažujícím trendem návrat ke starodávným kulturním tradicím, se střihy, které „objímají“ tělo, lehkými materiály, krajkou a květinovou výšivkou v lehce folklorním stylu, průhlednými panely a neutrálními barvami. Měkčí, více přirozené tvary uznává i řada „neviditelného“ prádla INVISIBLE UNDERWEAR. Vaše křivky jsou přiznány a nedostatky se stávají jedinečnými prvky vašeho těla, které je ve své přirozené podobě originálem.

„Temná tvář svůdnosti“ – vintage trend šedesátých let minulého století. Jak týdny a měsíce plynou, postupně se přesouváme k barokním tvarům přefiltrovaným přes digitální svět v převážně tmavých barvách. Opulentní krajka, inovativní materiály, metalické efekty a výšivka lesklým lurexovým vláknem pro efekt kůže mimozemské bytosti. Tradiční krajka je kombinována s inovativními technikami pro futuristický, ale stále sexy vzhled. Krajkové podprsenky sportovního střihu s květinovými výšivkami jsou typickým zástupcem tohoto trendu.

V nejnovější kolekci se potkávají květinové vzory s výšivkou. Ženskost se nevyhýbá ani sportovnějším střihům. Pohodlné materiály dávají vyniknout jedinečnému tvaru těla. Je to kolekce pro všechny, opepřená špetkou streetového stylu.

Zdroj: Tezenis

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *