Sbohem lásko, já jedu dál, zpíval Laufer. Lidé na zámku Zahrádky nadšeně aplaudovali vstoje

Již 20., jubilejní, ročník koncertu Noc s hvězdami se v sobotu 4. srpna konal na nádvoří vyhořelého zámku Zahrádky u České Lípy a opět slavil triumf. Hlediště zaplněné do posledního místa přivítalo zpěvačky a zpěváky, kteří se sjeli ze všech koutů republiky. A to doslova.

Ilona Csáková a Martin France.

Illona Csáková si odskočila z Jeseníků, kde tráví dovolenou s rodinou, Marcela Laiferová dorazila až ze Slovenska, z jiné akce dorazil Petr Vondráček, který odzpíval a pokračoval na další koncert.

Petr Vondráček odzpíval a spěchal na další koncert.

Během koncertu dorazil i energetický Josef Laufer, který zazpíval hned několik songů a jako poslední dal nesmrtelný hit, Sbohem lásko, já jedu dál, kdy ho přišli na podium podpořit i jeho kolegové. Nadšené ovace nebraly konce…

Slovenská legenda Marcela Laiferová.

Na benefičním koncertu, jehož výtěžek jde na obnovu vyhořelého zámku, nechyběli ani další slavné osobnosti. Zpěvák a producent koncertu Martin France, vítězka SuperStar, rockerka Sabina Křováková, zpěvákDavid Deyl či rockerka Zuzana Nová, která si také střihla duet Mosty s Martinem France. Velký úspěch sklidil i slovenský zpěvák Peter Armstrong Ondria, který vyšvihl songy od Louise Armstronga.

Jako překvapení večera se zde objevila první pánská česká burlesque skupina The Roosters, která roztleskala publikum.

Jelikož v letošním roce slavíme 100. výročí české státnosti, někteří z interpretů to vzali poctivě a hrdě si vylepili na obličej samolepku české vlajky. Na pódiu předal Martin France starostovi obce Zahrádky Ladislavu Chvojkovi šek v hodnotě necelých 54 000 Kč a poté se návštěvníci koncertu přesunuli na zámeckou zahradu, kde se odehrál koncert kapel.

Koncert už poosmnácté moderovala dvojice Markéta Mayerová a Slávek Boura.

A už teď je jasné, že se diváci mohou těšit na 21. ročník tohoto koncertu, který se uskuteční v sobotu 3. srpna 2019.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.