Ve vedrech točí v kozačkách, bundách a svetrech. Pokračuje natáčení Ordinace – herci se pořádně zapotí…

V ateliérech seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 už je zase rušno. Po měsíční prázdninové pauze se herci a štáb opět potkávají v dekoracích divákům dobře známé kamenické nemocnice. A hned první natáčecí den nové sezóny se pořádně zapotili…

Zatímco my jsme v kalendáři přetočili na měsíc srpen a rtuť teploměrů dosahuje k pekelné čtyřicítce, děj seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 je o pár měsíců napřed. Konkrétně v listopadu a tomu se mimo jiné musí přizpůsobit i kostýmy. A tak herci a herečky oblékli svetry, bundy a kozačky a vyšli vstříc nelítostnému vedru. První natáčecí den čtrnácté sezóny Ordinace zahájili Andrea Růžičková Kerestešová alias Marika Lukáčová a Jan Hájek coby nový primář Nemocnice v Kamenici. Celodenní natáčení v exteriéru v pětatřiceti stupních ve stínu ale zvládli hrdinně. „Snažím se přesvědčit mysl, že mi není horko,” vtipkovala do kozaček a kožené bundy oděná Andrea. „Ale jde to těžko,” přiznala.

Jan Hájek, ač navlečen do teplého svetru a džínových kalhot, neztrácel optimismus. „Na jaře jsme točili léto a skákal jsem do studené vody, dneska jsem ve svetru. Ale je to v pohodě, dá se to vydržet. Spíš maskérky mají dost práce, protože jsme hodně zpocení,” přiznal bez okolků herec, který už brzy pořádně zamíchá dějem seriálu. „Moje postava je Jan Sekora, který přijíždí z Německa jako nová posila lékařského týmu kamenické chirurgie. Ta postava je napsaná tak, aby rozčeřila hladinu. Zásadní bude také jeho setkání s Marikou, která se vrací do Kamenice ze stáže v Plzni. Vztah mezi nimi bude komplikovaný, poznamenaný něčím důležitým z minulosti,” naznačil Hájek, kterého diváci uvidí už v prvním novém díle Ordinace v růžové zahradě 2,  v úterý 28. srpna ve 20:20 na Nově.

Foto TV Nova

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.