Co dělal Martin Dejdar na zámku? Kvůli muzikálu Trhák si hrál na zámeckého pána!

Martin Dejdar v současné době zkouší roli řezníka Lenského v připravovaném muzikálu Trhák v Divadle Broadway. Tentokrát však neprobíhala zkouška pod taktovkou Radka Balaše na divadelních prknech, jak je to běžné, ale přímo na zámku. Martina jsme totiž zastihli na zámku Karlova Koruna, kam byl pozván přímo hrabětem Kinským.

„Moc rád jsem přijal pozvání od pana Kinského, abych navštívil jeho zámek. Protože vlastně role Lenského, kterou v Trháku zkouším, je také hrabě, tak mě potěšilo, že se budu moct s opravdovým hrabětem setkat,“ svěřil se  Martin.

A jak návštěva oblíbeného herce na zámku probíhala?„Pan hrabě mě osobně provedl zámkem a také mě seznámil s historií jejich rodu. Celé odpoledne panovala skvělá atmosféra,“ dodal dále herec. Samozřejmě nás také zajímalo, co se Martin do nové muzikálové role na zámku přiučil. “Snažil jsem se také okoukat nějaká gesta, eleganci a výrazy, abych v roli Lenského působil opravdu jako skutečný hrabě. Ta role mě hrozně baví a moc se těším, až se představíme v říjnu divákům. Navíc pan hrabě přijal mé pozvání na premiéru, tak doufám, že bude také nadšený,“ dodal závěrem divadelní řezník Lenský Martin Dejdar.

Foto Divadlo Broadway

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *