Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Red Bull Music 3Style se chystá v Česku oslavit umění DJingu! Který ze 6 DJs se dostane do světového finále na Tchaj-wanu?

Již podeváté má světová DJská soutěž Red Bull Music 3Style před sebou sérii národních finálových večerů, na nichž se představí ti nejlepší vybraní DJs z dané země. Vítěz českého finále, které se uskuteční 21. září v klubu Roxy, bude poté bojovat na světovém finále na Tchaj-wanu, které se uskuteční v lednu 2019.

Celoroční jízda
Přes 1 200 DJs se tento rok přihlásilo do kvalifikační fáze v naději, že dostanou možnost reprezentovat svůj národ na největší světové DJské soutěži. Během května a června měli DJs z celého světa možnost zaslat své 5minutové video, které hodnotili předchozí šampioni. Vítězové každé finálové zastávky, společně se 3 šťastlivci, kteří získali divokou kartu, se budou chystat na cestu na Tchaj-wan, kde se stanou součástí něčeho, co je nazýváno olympiádou v DJingu. Událost, která se z původně lokální kanadské soutěže stala největší akcí DJské subkultury na světě, klade vysoké nároky na technickou zručnost soutěžících a jejich schopnost práce s tančícím davem. Její vítězové se stávají stálicemi světové scény technického DJingu a často působí jako lektoři či porotci.

Česká finálová jízda
Národní finále se uskuteční 21. 9. v pražském klubu Roxy. Večerem bude provázet MC VEC. V porotě usedne Mike Trafik, uznávaný český producent a DJ, Aleqs Notal, první světový 3Style šampion a Damianito, kralující světový šampion. Napětí soutěžního klání uvolní live shows, o které se postarají DJ Wich, Trosky, Mike Trafik, Aleqs Notal a Damianito. Vstupenky můžete kupovat už teď na stránkách redbull.cz/3style.

Vybraní finalisté letošního ročníku, jejichž jména zveřejňujeme právě dnes, se pokusí z pódia oslnit porotu a pobavit hudební fanoušky svým jedinečným stylem a umem a vyhrát vstupenku na světové finále v Taipei. Soutěžícími českého finále Red Bull Music 3Style jsou:

  • DJ Ondrash
  • DJ Forrest Pine
  • DJ Diskotek
  • DJ Roxtar
  • DJ Friky
  • DJ Buldog

I když technika hraní může být různá, hlavní cíl mají DJs stále stejný: potvrdit své schopnosti a dovednosti, jak dostat publikum do varu prostřednictvím 15minutového mixu. Ten se musí skládat ze songů 3 různých žánrů. Porota je následně hodnotí dle následujících kritérií: originalita 40 %, dovednosti za mixážním pultem a práce s gramofony 25 %, výběr skladeb 20 % a reakce publika 15 %.

Kdo bude po loňském DJ Roxtarovi dalším národním šampionem v České republice a zajistí si vstupenku do Taipei na Tchaj-wanu? Buďte u toho s námi v Roxy 21. září.

Red Bull Music 3Style finále 21.9. 2018
Klub Roxy, Dlouhá 33, Praha 1
Vstupenky od 180 Kč na redbull.cz/3style
Facebook event
www.redbullmusic3style.com
#3STYLE #PLAYWITHMUSIC

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *