Dětský svět Maxíkov získal unikátní značku od programu Česká kvalita. Jako první hřiště v obchodním centru!

Dětské hřiště Maxíkov se jako historicky první z obchodních center zařadilo do programu Česká kvalita a získalo značku „Hřiště-­tělocvična-sportoviště – OVĚŘENÝ PROVOZ“. Slavnostní předání certifikátu proběhne 5. září v 16 hodin na Central Plaza Centra Černý Most v rámci celotýdenní akce „Zpátky do školy“. Dobrodružný svět tygříka Maxíka se rozkládá na ploše 450 m2 v horním patře centra a je rozdělen na čtyři tematické oblasti s názvy Ostrovy, Jezírko, Les a Hnízdo. Jeho rozloha umožňuje hraní až 230 dětem najednou.

Centrum Černý Most klade velký důraz na kvalitu nabízených služeb. Díky tomu se Maxíkov, jako jediné hřiště v nákupním centru u nás, nově pyšní titulem Česká kvalita – „Hřiště-tělocvična-sportoviště – OVĚŘENÝ PROVOZ“. Vlastníkem značky je společenství složené ze Sdružení českých spotřebitelů, z.ú. (SČS), Profesní komory SOTKVO1 a Kabinetu pro standardizaci, o.p.s. Tato garantovaná známka je důvěryhodnou informací pro všechny, kteří s hřištěm přicházejí do styku. Program Česká kvalita je podporován vládou České republiky a je součástí Národní politiky kvality. Jeho hlavním cílem je zviditelnění důvěryhodných a nezávislých značek kvality, které jsou založené na objektivním ověřování třetí stranou a potvrzení způsobilosti poskytovatele služby k dlouhodobému dodržování stability procesů a tím i kvality produktů.

Dobrodružný svět tygříka Maxíka, jehož jméno hřiště nese, byl slavnostně otevřen vloni na podzim. Rozkládá se na ploše 450 m2, a najednou si zde může hrát až 230 dětí, od novorozeňat po jedenáctileté školáky. Čtyři speciální zóny, z nichž každá nabízí jiný druh dobrodružství, jim přináší nejen zábavu, ale s trochou fantazie je také přenesou do přírody. Části jsou tematicky rozděleny na oblasti Ostrovy, Jezírko, Les a Hnízdo. V části Ostrovy a Jezírko pomáhají interaktivní světla těm nejmenším vylepšovat jejich motorické schopnosti. Starší zaujme oblast Les inspirovaná stezkou korunami stromů. Netradiční prolézačka s názvem Hnízdo pak nabízí originální vyhlídku. Dveře Maxíkova jsou všem zájemcům zdarma otevřeny každý den od 9 do 21 hodin.

Slavnostní předání certifikátu kvality proběhne 5. září na Central Plaza Centra Černý Most od 16 hodin. Programem, který začne již v 15 hodin, provede moderátor Robert Kučera, který poté přivítá oblíbenou dětskou skupinu Čiperkové. V programu je zařazená i menší interaktivní balonková show a doprovodný program, v rámci kterého si děti vyzkouší 3D tiskárnu.

Zákaznický servis pro rodiny s dětmi je pro Centrum Černý Most opravdu prioritou, jeho portfolio zahrnuje i péči o nejmenší. Rodiče tak mohou zdarma využít například moderní přebalovací místnosti či dětský záchod, zapůjčit si ohřívač na dětské lahvičky a kočárek nebo využít služby profesionální chůvy, které je třeba předem rezervovat. Díky tomu si nakupovaní mohou užít i rodiče.

Více informací naleznete na www.centrumcernymost.cz nebo na www.facebook.com/centrumcernymost.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *