Kovy, Daniel Landa a Tomáš Šebek pod jednou střechou na konferenci Leadership!

Těšte se na sedm řečníků na konferenci Leadership, kterou pořádá institut GrowJOB 19. září v pražském kině Dlabačov od 17 hodin. Chybět nebude mladý influencer Kovy, zpěvák Daniel Landa nebo chirurg a účastník mise Lékaři bez hranic Tomáš Šebek. Konference nabídne případové studie, praktické nástroje a inspirace od nejlepších leaderů v daných oborech.

Mít strach u pr*ele
Konference zatím představila jména šesti řečníků. Jedním z nich je i uznávaný chirurg Tomáš Šebek, který se na svých sociálních sítích k Leadershipu vyjádřil: „Všimněte si, jak jsme zejména dnes lehce ovladatelní strachem – politika, byznys, zaměstnání, vztahy. Uvedu v přednášce hned několik knih. Poslední z nich, která mě oslovila, právě dočítám: “Důmyslné umění, jak mít všechno u prdele“. Podělím se i o svůj konkrétní strach z byznysu Virtuální nemocnice www.ulekare.cz a jak se i s ním s kolegy pasujeme. To je můj příspěvek do současného celospolečenského dění.“ Z názvu knihy pak vychází i v pojmenování svého příspěvku pro zářijovou konferenci, který ponese název „Co takhle mít strach u pr*ele?“.

Slova se ujme také Daniel Landa, zpěvák a skladatel, svého času vystupující pod pseudonymem kouzelník Žito. „Daniela Landu jsme na konferenci pozvali i přesto, že může působit kontroverzně. Známe se s ním osobně, a tak věříme, že má k leadershipu co říci. Na konferenci uslyšíte jeho velmi osobní zpověď, která přiměje diváka k zamyšlení a nabourání některých předsudků. A také o tom je leadership,“ doplňuje Aneta Martinek, Marketing & Events manažerka GrowJOB Institute.

O konferenci
Již čtvrtý ročník proběhne od 17 hodin 19. září v kině Dlabačov. Kromě Tomáše Šebka a Daniela Landy se zúčastní také zakladatel institutu GrowJOB Petr Ludwig a influencer Kovy, který se letos jako řečník představil již na lednové konferenci Osobní růst. Dále vystoupí odborníci jako Michal Šrajer, historicky první Chief Happiness Officer u nás, nebo Tomáš Ervín Dombrovský, jenž ve společnosti LMC vyvíjí online služby pro vzdělávání a hledání práce (Jobs.cz, Seduo.cz, apod.). Klíčovým otázkám se bude věnovat celkem sedm řečníků během půlhodinových projevů.

Doplňující informace
Místo konání akce: Kino Dlabačov, Bělohorská 24, 169 00 Praha 6
Termín a trvání: 17:00 – 22:00
Cena vstupenky: 2.190 – 2.590,- Kč

Zdroj: https://www.leadership-praha.cz/konference/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.