SOUTĚŽ: Vyhrajte balíček zdravého křupavého mlsání pro děti Sunárek

SOUTĚŽ UKONČENA!!! Výherci balíčku s produkty Sunárek jsou Miloš L., Kladno; Irena V., Brno a Tereza Z., Praha. GRATULUJEME!

Patříte k maminkám, které pravidelně kupují svým dětem křupky? Pak jim dopřejte zdravou a výživnou svačinku, nové Bio křupky od Sunárku, které jsou bez přídavku soli* a cukrů**. Vaše děti se tak nenaučí na nezdravé slané ani sladké chutě a tím si pomohou vytvářet správné stravovací návyky. Vybrat si tu pravou příchuť můžete, i když je vašemu drobečkovi teprve jeden rok. Nechte své děti mlsat zdravě s Bio křupkami od Sunárku! Vyhrajte jeden ze tří balíčků, který obsahuje všechny tři příchutě.

Pro děti od ukončeného 12. měsíce a jejich maminky, kterým záleží na správné výživě jejich děťátek, jsou připraveny hned tři druhy zeleninových a luštěninových křupek, ze kterých si svou nejoblíbenější chuť vybere každý malý strávník. Ideální zdravá svačinka, která se hodí do batůžku i do kabelky, na procházku i k domácímu mlsání. Zachutnají vašim dětem Bio Mrkvová kolečka vyrobená z Bio mrkve a Bio kukuřičné mouky, nebo se jim více zalíbí Bio Čočkové prstýnky, či snad Bio Hráškové lusky?

Ať tak, či tak, všechny křupky jsou vyrobené z Bio obilnin, luštěnin a zeleniny a neobsahují lepek. Neobjevíte v nich ani žádný přidaný cukr** či sůl*, zato v sobě obsahují vitamín B1, který přispívá k normální činnosti nervové soustavy a luštěninové varianty obsahují až 51 % čočky a hrášku! Můžete si být stoprocentně jistí, že se vašim dětem dostane to nejlepší.

Soutěžní otázka: Bio křupky Sunárek jsou určené pro děti od… ?
a) od 4 měsíců
b) od 6 měsíců
c) od 12 měsíců

*Sůl je v potravině obsažena výlučně v důsledku přirozeně se vyskytujícího sodíku
**Obsahuje cukr přirozeně se vyskytující v surovinách
Správnou odpověď zasílejte na mail soutez@tojesenzace.cz do 10.9. 2018. Do předmětu uveďte SOUTĚŽ SUNÁREK. Vyhrává 150., 250. a 350. správná odpověď. Výherce budeme kontaktovat emailem a výhru mu následně zašleme. Řídíme se GDPR a s Vašimi osobními údaji nakládáme v souladu se zákonem. Kontaktní údaje slouží pouze k doručení případné výhry.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *