Vojtěch Dyk bude Holmes, Chýlková s Kretchmerovou “staré panny”. Karlín představil nádherné kostýmy k novému muzikálu

Divadelní sezona za týden startuje a přinese řadu nových premiér. To, že se bude opravdu na co těšit, nyní ukázalo Hudební divadlo Karlín. Na své tradičním sportovním dnu, který se letos konal v areálu Vodpočívárna, představilo kostýmy chystané novinky – muzikálu Legenda jménem Holmes.

Nádherné kostýmy připomínající róby konce 19. století, předvedly jeho hvězdy.

Vojtěch Dyk v hlavní roli, Anička Fialová, Ivana Chýlková či Jaroslava Kretchmerová ukázaly, jak jim kostýmy z dílny Kristiny Záveské padnou.

A byla to pořádná pokoukaná! Výpravný muzikál, který kompletně pochází z dílny Ondřeje G. Brzobohatého, bude mít premiéru v říjnu.

A protože se v den, kdy se kostýmy předváděly, pořádně ochladilo, vytáhli herci ze šatníků teplé oblečení, a jakmile svlékli kostýmy, teple se oblékli.

Ivana Chýlková vynesla chlupatý kožíšek, Vojtěch Dyk koženou bundu.

Jediný, kdo oblečení trochu podcenil, byl sám autor muzikálu, naštěstí se mu podařilo sehnat teplou deku. „Nečekal jsem, že se ze dne na den ochladí o dvacet stupňů,“ svěřil Ondřej.

Muzikál se nyní pilně zkouší, aby se záhy mohl představit v celé své kráse a stal se dalším hitem, jako je Sestra v akci, na který jsou prodané vstupenky na měsíce dopředu.

Foto Jaroslav Hauer

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *