Nová proteinová řada od Mixitu z vás udělá Pepka námořníka!

Jak to ten Pepek dělal, že nabral takové svaly, když za něj ještě nebyl Mixit a jeho proteinová řada? Opravdu mu mohl stačit jen špenát? To už se asi nedozvíme, ale naštěstí všichni ostatní kulturisti, sportovci a dietáři už o tom nemusejí bádat, protože teď už Mixit je a s nabíráním (svalové) hmoty rád pomůže. V nabídce už jsou proteinové snídaně, svačiny, pití, dezerty… No prostě k tomu, abyste z toho všeho cvičení měli ideální tvary, stačí jít na speciální stránku www.mixit.cz/protein a nakoupit si svaly v tyčince, prášku a kaši na jednom místě. A pozor, brzo si tu užijí i vegani díky rostlinnému proteinu.

Zájem o proteinové dobroty na Mixitu roste jak bicepsy Pepka námořníka po špenátu, proto Mixit všechny lahůdky plné bílkovin přehledně shromáždil na jediné stránce, www.mixit.cz/protein, kde můžete vybírat podle toho, v jakém skupenství máte svaly nejraději 😉

Drinky
Kašlete na uměle sladké proteinové prášky, Mixit drinky chutnají líp. Na výběr jsou tři příchutě a čtvrtá, hořká čokoláda s kokosem, bude navíc s proteinem hrachovým. Ta se na www.mixit.cz/protein objeví v říjnu. 5porcí/209 Kč nebo 15 porcí/615 Kč

Mixitky
Proteinové tyčinky prodává kdekdo, ale jen na Mixitu najdete extra lákavé, ručně vyráběné, lisované (ne pečené) Mixitky. Na výběr máte kakaovou a nově arašídovou, obě se slušnou dávkou proteinu. 8 ks/199Kč (arašídová)/225Kč (kakaová)

Čokoláda
„Jím bílkoviny, tak jím zdravě.” To je správný přístup, který umožňuje do pravidelného jídelníčku zařadit i… čokoládu! Mixit ji totiž vyrábí také v proteinové verzi 😉 265 Kč/250g

Kaše
Těch je na výběr hned několik. Pro fanoušky čokolády je tu proteinovka s přidanou proteinovou čokoládou a pro ovocné typy tu je jedna s malinami, která ale v množství bílkovin za to kakaovou rozhodně nezaostává. Stačí zalít horkou vodou nebo mlékem a snídaně šampionů ve vzpírání je na světě! 239 Kč za 400g (čokoládová)/ 450 g (malinová)

A nebyl by to Mixit, kdybyste si svoji proteinovou snídani nemohli namíchat podle své chuti. Do jakékoliv kaše si tu můžete namixovat syrovátkový protein nebo proteinovou čokoládu a v říjnu navíc přibude i protein hrachový, pro ty, kdo dávají přednost rostlinné stravě.

P.S. Samozřejmě se v Mixitu můžete spolehnout na kvalitu. Používá totiž jen suprový CFM syrovátkový protein, který svaly milují a snáší ho i velká většina těch, kdo si nerozumí s laktózou.

Zdroj: www.mixit.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *