Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Odstartoval předprodej vstupenek na 9. ročník festivalu Fingers Up

Mít plán je vždycky jednodušší a mnohdy také levnější, než plán nemít. A my pro vás jeden takový máme! Ve dnech 28. a 29. června 2019 se v areálu mohelnického Morava Campu uskuteční devátý ročník multižánrového festivalu Fingers Up. Pro prvních sto festivalových nadšenců, kteří se nebojí mít na konci letošního léta jasno, co budou dělat začátkem toho příštího, máme připravené víkendové vstupenky za bezkonkurenčních 300 korun! K tomu vidinu taneční party pod taktovkou kapel Mandrage a Tata Bojs a příslib zážitků, na které se budete rok dopředu těšit a další rok na ně vzpomínat.

„Tanči, dokud můžeš“ je název jednoho z hitů plzeňské popové kapely Mandrage, „Šťastnější“ zase song pražské alternativní skupiny Tata Bojs. Obojí lze však také považovat za neoficiální pozvánku do Mohelnice, kde se v průběhu červnového víkendu vystřídá řada mainstreamových i alternativních kapel nejen od nás, ale také ze zahraničí.

„Jejich jména postupně představíme na našem festivalovém webu, stejně jako doprovodný program, v němž ani tentokrát nebudou chybět přednášky a netradiční workshopy,“ říká k programu 9. ročníku hlavní organizátor Petr Elgner.

Ti, co festival v minulosti zažili, vědí, že to, co z něj po dva dny dělá místo, ze kterého se nakonec nikomu nechce domů, je jeho výjimečná atmosféra a také jedna rarita – bazén přímo uprostřed festivalového areálu. Lidé do Mohelnice míří ze všech koutů republiky nejen za hudbou, ale především za novými zážitky, zábavou i odpočinkem. A také za pochoutkami z festivalové gastrozóny, kde se veškeré občerstvení připravuje výhradně z čerstvých lokálních surovin.

Vstupenky na devátý ročník festivalu si mohou zájemci koupit již dnes, a to za cenu, která už nikdy nebude nižší. Na prvních sto kupujících čeká dvoudenní vstupenka za 300 korun, poté se cena vstupenek zvedne na 450 korun.

Zároveň s tím se otevírá možnost toho nejširšího výběru ubytování přímo v areálu festivalu: chatky pro dvě a více osob nebo motelové pokoje s kompletním zázemím však čekají jen na ty nejrychlejší.

Bližší informace o vstupenkách, cenách a možnostech ubytování jsou uvedeny na oficiálním festivalovém webu fingersup.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *