Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Děti

Lejle Abbasové pomohou s péčí o dvojčata Tea a Bena také výrobky značky BAYBY

Moderátorka a zakladatelka nadačního fondu Asante Kenya Lejla Abbasová porodila před měsícem přirozenou cestou v pražském Podolí zdravá dvojčata, kluky Tea a Bena. V prodejně Špuntík, kde se poprvé od porodu ukázala, si vybírala potřebnou výbavu pro svou početnou rodinu. Kromě novorozených kluků má doma ještě roční dceru Iman a šest a půl letého syna Davida. Od značky BAYBY si Lejla vybrala hned čtyři pomocníky a to Digitální video chůvičku BAYBY BBM 7030, kterou lze využívat jak doma, tak i v autě, Digitální video chůvičku BAYBY BBM 7020, která má spoustu funkcí, například umí miminku zahrát ukolébavky, Ohřívač kojeneckých lahví a pokrmů BAYBY BBW 2010, který lze rovněž využít jak doma, tak i ve voze a Digitální parní sterilizátor se sušičkou BAYBY BBS 3030. Lejle ještě jednou gratulujeme a věříme, že se jí výrobky BAYBY budou hodit.

Pyšní rodiče Lejla a Volkan přivítali chlapce – dvojčata na konci července, na svět přišli přirozenou cestou, před termínem. V prodejně Špuntík si Lejla vybírala potřebnou výbavu pro miminka Tea a Bena. “Ve Špuntíku jsou dokonale vybaveni. Mají pomocníky pro aktivní matky, jako jsem já. Našla jsem tu skvělé vychytávky jako třeba digitální video chůvičku (i) do auta značky BAYBY, která vám na monitoru umístěném na předním skle ukazuje, jak se mají děti v sedačkách, což se třemi malými dětmi využiji,” říká čtyřnásobná maminka Lejla.

Od značky BAYBY si Lejla vybrala čtyři produkty, které se jí během péče o dvě miminka najednou jistě budou hodit. Například Digitální video chůvička BAYBY BBM 7030 se dá využít jak doma, tak i v autě a poskytne mamince přehled o tom, co se děje na zadních sedadlech během cestování. Digitální video chůvička BAYBY BBM 7020 má celou řadu funkcí, například umožňuje obousměrnou komunikaci, zobrazuje teplotu v okolí dítěte, ale také má dosah až 250 metrů a pro uklidnění miminek nabízí osm ukolébavek. Ohřívač kojeneckých lahví a pokrmů BAYBY BBW 2010 lze využít jak doma, tak i na cestách díky adaptéru do auta. Prostorný Digitální parní sterilizátor se sušičkou BAYBY BBS 3030 zvládne sterilizaci až šesti kojeneckých lahví včetně příslušenství najednou a ještě je dokonale vysuší.

Třetí těhotenství probíhalo bezproblémově a ještě v květnu Lejla pomáhala v Keni v rámci svého nadačního fondu Asante Keyna. S péčí o syny, ale také o malou Iman a staršího Davida jí výrazně pomáhá jak partner Volkan, tak také babička. Čtyřnásobná maminka Lejla vypadá v šestinedělí fantasticky, a jak sama říká, také se tak cítí, ačkoliv se nyní příliš nevyspí.

Zdroj: BAYBY

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *