Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Duchovní mistr a guru mentálního koučingu Dan Millman exkluzivně na Nejodvážnější konferenci podzimu!

Největší duchovní mistr současnosti Dan Millman, nejmocnější žena České republiky – vrchní státní zástupkyně Lenka Bradáčová, jeden z nejvlivnějších Čechů na sociálních sítích – youtuber Kovy a novodobá šamanka Karaimi. Čtyři unikátní spíkři, čtyři objevné pohledy na život, nespočet podnětných myšlenek v jeden den na jednom pódiu… Nejodvážnější konference podzimu nabídne mimořádně koncentrovanou dávku inspirace! V úterý 23. října (místo konání akce bude brzy upřesněno) můžete učinit první velký krok své transformace. Nechte se motivovat těmi nejlepšími, kteří denně dokazují, že odvaha je záležitostí vlastního rozhodnutí.

Kovy

Nejodvážnější konference podzimu je součástí celorepublikového projektu Odvážlivci, jehož spoluautorka Lucie Vonchitzki bude moderátorkou celé akce. Po oficiálním zahájení v 10:00 před publikum postupně předstoupí všichni čtyři hlavní řečníci, aby sdíleli své osobní příběhy, cenné zkušenosti a klíčová poznání. Konferenci zakončí speciální networkingový večírek od 19:00 v Golden Wingz (Polská 7, Praha 2), který je v ceně každé vstupenky. Předprodej vstupenek již naplno běží na https://goout.net/cs/jine-akce/dan-millman-nejodvaznejsi-konference-podzimu/cwfbd/#%22T%22:%222018-10-23T10:00:00%22. (S nákupem neradno váhat, protože počet míst je omezen kapacitou sálu.)

Exkluzivním hostem Nejodvážnější konference podzimu je Dan Millman, který do Prahy zavítá v rámci svého evropského turné RETURN OF THE PEACEFUL WARRIOR. Autor řady světových bestsellerů z oblasti duševního růstu, z nichž nejslavnější je autobiograficky laděný román Cesta pokojného bojovníka, bude prezentovat přelomové myšlenky, které odhalí zcela nové chápání reality, vedoucí k poznání rozhodujících změn v životě a k nalezení odpovědi na základní otázku: „Jak žít dobrý život?“ Dan Millman nabídne hluboké a přitom jednoduché postupy, které vaši odvahu ke změně posunou o level výš. Kovyho sleduje na Instagramu přes půl milionu followerů všech generací. Vloni vydal vlastní knihu Ovšem a veřejně se vyjádřil ke své orientaci. Jak sám přiznává, bál se, že lidé nepřijmou jinakost, a přesto se odvážně rozhodl být upřímný ke svému okolí a hlavně sám k sobě. Lenka Bradáčová z pozice své funkce rozhoduje o lidských osudech. Denně jí pod rukama prochází spisy těch nejdůležitějších kriminálních případů. Zajímá vás, jak zvládá tlak extrémně exponovaných kauz této doby, aniž by se potýkala se strachem o své blízké i sebe sama? Karaimi, autorka úspěšných prožitkových workshopů tvůrčího seberozvoje, osobní vize a transformačních meditací, jde cestou svého srdce a otevírá brány příchodu čisté lásky a pochopení pravdy, kdo skutečně jsme. Pokud v sobě toužíte objevit netušenou sílu a zároveň se tak trochu bojíte, co vás tam uvnitř čeká, přednáška Karaimi rozptýlí vaše obavy a pomůže vám nahlédnout do sebe sama z nových úhlů pohledu.

O projektu Odvážlivci
Roční projekt Odvážlivci vznikl s cílem dodávat lidem odvahu k životním změnám a rozhodnutím – prostřednictvím přednášek, interaktivních workshopů a také́ v on-line kurzech Manuál na změnu. Iniciátorka projektu, moderátorka a zakladatelka vzdělávací platformy Štroodl Lucie Špaková, ke spolupráci postupně oslovuje známé osobnosti, které svými činy, myšlenkami, názory a postoji každý den projevují odvahu. Lidi, kteří se i přes vnitřní pochybnosti a strach nebáli udělat první krok. Tito ambasadoři na 14 dní zapůjčí zájemcům usilujícím o změnu ve svém životě a registrovaným na webových stránkách projektu osobní talisman nabitý odvahou, symbol jejich rozhodnutí a zkušenosti. Mezi prvními z více než třiceti ambasadorů jsou například manželé́ Klusovi, youtuber Kovy, motokrosař Petr Pilát, publicista Josef Klíma, spisovatel Josef Formánek, zpěvačka Ewa Farna nebo herečka Nela Boudová.

„Je zde mnoho nadací a skvělých organizací, které dělají úžasné věci. Já jsem si říkala, proč to nevzít z gruntu a nepokusit se pomoci a inspirovat všechny, kdo o to stojí. To rozhodnutí ke změně za nikoho udělat nemůžeme, ale dodat odvahu ano,” podotkla Lucie Špaková. Součástí projektu Odvážlivci je kolekce odvážných triček, kterou vytvořila česká návrhářka Iva Burkertová společně se Štroodlem a značkou Bibloo a které jsou k zakoupení na www.bibloo.cz.

Zdroj: http://stroodlprague.com/odvazlivci/, nejodvaznejsikonference.cz a https://www.facebook.com/events/179847626061559/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *