Už jen pár na registraci v soutěži Young Drummers na festivalu Golden Drum

Termín pro odevzdání přihlášek do soutěže Young Drummers pro nejlepší a nejvíce kreativní plakát je 10. září 2018.

Soutěž Young Drummers je určena pro všechny umělce pod 30 let. V letošním roce mají umělci za úkol vytvořit plakát, který bude propagovat slovinské město Piran, založený na sloganu “Piran – město Tartiniho”. Hlavním účelem tvorby plakátu je propagace a prezentace města Piran, jakožto jednoho z nejautentičtějších středomořských měst s daleko bohatší nabídkou neomezující se jen na turistické atrakce; město plné nezapomenutelných zážitků a kulturních akcí včetně těch, které jsou spojeny s Giuseppem Tartinim – renomovaným umělcem, slavným houslovým virtuózem a skladatelem, pocházejícím z města Piran.

Soutěžní návrh musí obsahovat téma a slogan, které mohou být použity ve všech komunikačních kanálech (digitální média, letáky, reklama, atd.) se zaměřením na různá publika: slovinské návštěvníky, místní obyvatele, zahraniční turisty a mezinárodní média. Autor nejlepšího plakátu obdrží od města Piran peněžní odměnu ve výši 3.000 EUR a vstupenku na Golden Drum festival 2019. Ocenění bude uděleno během slavnostního ceremoniálu festivalu Golden Drum 19. října 2018. Všechny plakáty budou vystaveny ve dnech 17. až 19. října 2018 během 25. ročníku festivalu Golden Drum, jehož exkluzivním PR partnerem je již potřetí za sebou globální síť komunikačních agentur MSL.

Přihlášené práce budou posuzovány porotou složenou z pěti mezinárodně uznávaných odborníků z oblasti kreativního průmyslu: Josefine Richards – President (Creative Director, INGO Stockholm, Švédsko), Mitja Bokun (Illustrator and Creative Director, Slovinsko), Zofia Bugajna-Kasdepke (Business Development Director, MSLGROUP CEE, Polsko), Johannes Newrkla (Managing Partner and Co-Founder, Merlicek & Grossebner and CEO, Bluetango, Rakousko), Mag. Igor Novel (Director, Tourist Board Portorož, Slovinsko).

Letošní ročník festivalu Golden Drum se uskuteční ve dnech 17. až 19. října 2018 ve městě Portorož ve Slovinsku.

Více informací o soutěži najdete na www.goldendrum.com/competition/young-drummers-competition a www.goldendrum.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.