Maxipes Fík se nastěhoval do lednice!

Kdo by neznal Maxipsa Fíka! Nejlepší kamarád malé holčičky Áji je sice trochu neohrabaný, ale za to umí mluvit a je s ním pokaždé velká zábava. Tentokrát se z obrazovky Večerníčku i ze stránek knížek vydal vstříc svým fanouškům tam, kde ještě nikdy nebyl – na obaly limitované edice chlazených tyčinek Kinder.

Pamatujete na to, jak tatínek přinesl holčičce Áje malé štěňátko? Nejenže během dne vyrostlo z krabice od bot,  ale ihned přerostlo i svůj nový proutěný koš a za noc se zvětšilo natolik, že zbořilo i svou obrovskou psí boudu.

Kamarádský psí obr Fík zažil nespočet veselých příhod a rozesmál tisíce malých čtenářů i diváků. Aby zároveň zpříjemnil začátek podzimu, objeví se jako příjemné překvapení pro všechny mlsné jazýčky v limitované edici mléčných svačinek Kinder, a zároveň i v televizním Večerníčku.

Těšit se na nezaměnitelné ilustrace s Fíkem a Ájou můžete v září a v říjnu na svačince s lískovými oříšky, mlékem a karamelem Kinder Maxi King, na lehkém Kinder mléčném řezu, i na jemném Kinder Pinguí, a to jak s příchutí karamelu, kokosu, tak i hořké čokolády. Přineste si svého Fíka domů i vy. Uvidíte, že vám s lahodnou chutí Kinder zajistí dobrou náladu. Přesně tak, jak to srdečný Fík nejlíp umí.

Zdroj: Kinder

Jeden myslel na “Maxipes Fík se nastěhoval do lednice!

  • 18.9.2018 (16:12)
    Trvalý odkaz

    za ty peníze tam mohl výrobce dát alespoň magnetek maxipsa Fíka. Co jako s obalem….vyhodím a je to ….Pěkná blbost.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *