Uniklo z dnešní Tváře: Toto je sexy proměna Michaely Badinkové, doktorky z Ordinace!

Už dnes večer pokračuje show Tvoje tvář má známý hlas druhou epizodou. Na diváky opět čeká osm skvělých proměn v podání osmi statečných osobnostní. Na Michaelu Badinkovou čeká velká výzva. Promění se totiž ve zpěvačku Nicol Scherzinger a zazpívá její taneční hit Hush Hush, ve kterém je velice stroze oděná. Po proměně nemohli hlavně muži z Michaely Badinkové spustit oči.

Těšila jsem se na kombinaci zpěvu a tance. Dělala jsem to před lety v pár muzikálech, ale teď jsem měla velkou pauzu, takže jsem si nebyla jistá, jestli to zvládnu. Nejsem sexy ani svůdná, ale když si na to člověk hraje, tak mu to jde,“ prozradila herečka. „Proměna Míši do Nicol Scherzinger se myslím povedla moc. Nejtěžší na ztmavování pleti je propojení odstínů  v harmonickou symfonii. Pak je důležité sladit barvu pokožky tak, aby nebyly vidět fleky. Dále jsme použili kontaktní čočky, oční stíny, tvářenku, růž a dokonalou proměnu podtrhla krásná paruka,“ prozradila hlavní maskérka Adriana Bartošová.

 

 

Kromě Michaely Badinkové diváci uvidí Jitku Schneiderovou, Jana Révaie, Roberta Jaškówa, Patrika Děrgela, Terezu Maškovou, Vojtu Drahokoupila a Evu Burešovou, kteří se každý týden představí v rolích velkých osobností světové i české populární hudby, a budou soutěžit o finanční výhry pro dobročinné účely.

Tvoje tvář má známý hlas už dnes od 20:15 na Nově.

Foto TV  Nova

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.