Je singl nebo ne? Krásná Oleksandra je tajemná jako hrad v Karpatech!

V poslední době je jí všude plno. Krásná brunetka původem z ukrajinského Doněcku, která však už tři roky žije a studuje  v Praze, je pěkné torpédo. Nebo je všechno jinak?

Je se kam dívat co?
Možná mám partnera, možná nemám?

Oleksandra Mykoliuk by se klidně mohla zařadit mezi největší lamačky mužských srdcí. Říká se ,že zatím nemá přítele a že je  vlastně andílek? Saša bydlí v Praze se svou kamarádkou (známou fotografkou), že by v tom bylo něco jiného? Ale to je jen spekulace.

Oleksandra – krásná brunetka původem z ukrajinského Doněcku
Foto Olga Tsyrekidze

Pánové, co na ni říkáte? Dokonalá postavička, velké… oči a když s ní mluvíte, rozhodně nemáte pocit, že byste se museli omezovat jen na témata plastik, kosmetiky nebo nejnovějších módních trendů. Zkrátka tahle brunetka je nejen sexy, ale má i něco v hlavě, což je vražedná kombinace. Nezdálo se nám tedy, že by byla pořád singl. „Já ale přeci nic takového neřekla,“ smála se Oleksandra. Ha, takže je to jasné, má přítele! „Počkejte, ale to jste řekli jen vy, ani to jsem přeci neřekla,“ dostala nás do úzkých.

Pánové, co na ni ří́káte?

Tak jak to tedy je? Ale vážně!  „Nechte to být, já se o soukromí strašně nerada bavím. Třeba vám to jednou povím,“ mrkla na nás významně. Takže pánové, zatím máte  asi smůlu. Na druhou stranu, kdo ví, třeba si jen ráda hraje? A na pozvání na rande ještě nikdy nikdo neumřel. Takže to prostě zkuste a uvidíte, co se stane. Třeba se objeví nějaký přítel na scéně.

Ty nohy snad nikde nekončí.

Archiv: O. Mykoliuk 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *