SOUTĚŽ: Vyhrajte legendární hru Jožin z bažin od Ivana Mládka

SOUTĚŽ UKONČENA!!! Výherci legendární hry jsou Kateřina F., Praha; Marta N., Ostrava a Václav P., Uherské Hradiště. GRATULUJEME!

Zasoutěžte si s námi o jednu ze tří her Jožin z bažin od Ivana Mládka, kterého známe jako baviče, hudebníka, výtvarníka, autora textů. O jeho všestrannosti nelze pochybovat. Jeho texty nepostrádají šarm, humor a inteligenci. To vše promítá i do své tvorby v oblasti společenských her. Ivan Mládek je autorem několika společenských her jako například Jožin z Bažin, Blábol nebo Soudruhu nezlob se.

Jožin z bažin od Ivana Mládka
3D hra Jožin z bažin je určena pro 2 až 4 hráče od pěti let, kteří si na začátku hry rozdělí své role. Jeden se stane Jožinem a ostatní jsou lovci. Jožin má za úkol nenechat se chytit, ale naopak pochytat nebo stáhnout do bažiny všechny lovce. Cílem lovců je polapit Jožina a získat tak ruku předsedovy dcery, půl JZD a balík plný peněz. Napínavá hra je plná zvratů, protože na lovce čeká na 3D herním plánu kromě samotného Jožina spousta dalšího nebezpečí. Na travnatých zelených políčkách stejně jako na šedých kamenech hrozí lovcům sežrání. Lovci se ale mohou propadnout do močálu i na zdánlivě bezpečných lávkách či travnatých můstcích. Ulovit Jožina na kameni není jednoduché, ale vítězný lovec se kromě radosti z výhry může těšit v novém kole na opačnou roli, stane se obávaným strašidlem. MOC: 399 Kč

Která zahraniční kapela zahrála letos v Praze na koncertě slavnou píseň Jožin z Bažin?
a) The Prodigy
b) Metallica
c) Depeche Mode

Správnou odpověď zasílejte na mail soutez@tojesenzace.cz do 23.9. 2018. Do předmětu uveďte SOUTĚŽ JOŽIN. Vyhrává 250., 350. a 450. správná odpověď. Výherce budeme kontaktovat emailem a výhru mu následně zašleme. Řídíme se GDPR a s Vašimi osobními údaji nakládáme v souladu se zákonem. Kontaktní údaje slouží pouze k doručení případné výhry.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.