Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Kapela Poletíme? odstartuje své podzimní turné CHCE TO TOUR! v Praze

Kapela Poletíme? si pro svůj start svého turné rezervovala startovací dráhu na 4. října do pražského Lucerna Music Baru. Zde zároveň pokřtí svou novinku Chce to hit, která vyšla letos v květnu u Supraphonu. Podzimní šňůra CHCE TO TOUR! čítá celkem sedmnáct zastávek.

Poletíme? v čele s frontmanem Rudolfem Brančovským sama sebe charakterizují jako skupinu dobře vypadajících mužů hrajících originál banjo punk future jazz kántry v turbošansonovém duchu. Na jejich albech a koncertech nenajdete žádné zvuky nástrojů, co neexistují, žádné texty o věcech, co se nestaly, anebo nikdy nestanou. Jejich písně jsou jemné, přesto vulgární, přízemní, leč nad věcí, smutné, přeci veselé, sladké, přesto hořké. Kapela se hrdě hlásí k Waldemarovi Matuškovi, Ivanu Mládkovi, i k odkazu Voskovce a Wericha, Jiřího Šlitra a Semaforu, k Divadlu Sklep a Járovi Cimrmanovi. Od roku 2008 vydali pět studiových alb a pilně se věnují koncertování. V loňském roce úspěšně vystoupili jako hosté na třiadvaceti koncertech Divokýho Billa, kde je vidělo přes 60.000 diváků. Jejich strhující vystoupení si příznivci mohou aktuálně vychutnat na nadcházejícím turné CHCE TO TOUR!

„Když jsme točili naší poslední desku, tak nám všichni říkali „to chce hit“. Skoro jako nějakou mantru. Takže když jsme řešili název alba, už to někdo jenom zopakoval. A bylo to tam. Jak se bude jmenovat současné turné, to bylo už snad jasný každýmu, prostě CHCE TO TOUR!,“ směje se Rudolf Brančovský.

Turné CHCE TO TOUR! začne 4. října v Praze a skončí 21. prosince v Poličce.

Poletíme:? CHCE TO TOUR 2018
04. 10. Praha – Lucerna Music Bar
11. 10. Olomouc – S Klub
13. 10. Nový Jičín –  MC Drago
19. 10. Vysoké Mýto – M Klub
20. 10. Jihlava – SOUL music club
26. 10. Jablonec nad Nisou – Klub na Rampě
02. 11. Ostrava – Cooltour
03. 11. Zlín – Fénix club
09. 11. Písek – Divadlo pod Čarou
10. 11. Vimperk – Hotel Hvězda
16. 11. Pardubice – Žlutý pes
23. 11. Plzeň – Buena Vista club
24. 11. Litvínov – Attic music club
30. 11. Košice (okr. Tábor)
11. 12  Brno – Fléda
12. 12. Brno – Fléda
21. 12. Polička – Divadelní Klub

Zdroj:  http://www.poletime.info a https://www.facebook.com/poletime?ref=br_tf

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *