Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Kosmetika

Nová značka přírodní kosmetiky NatureBox na českém trhu – To nejlepší z přírody pro vaše vlasy a pokožku

Návrat k přírodě a výhody v péči o zdraví a krásu vašich vlasů a pokožky. To je podstata nové přírodní kosmetiky značky Nature Box, která svým novým a komplexním přístupem ke kráse mění tradiční způsoby péče o vlasy a pokožku. Zároveň respektuje životní prostředí a chce přispět k jeho udržitelnosti. Proto přináší 5 produktových řad, které obsahují výrobky založené výhradně na přírodní bázi. Jsou vyrobeny ze 100% za studena lisovaných olejů z ořechů a semen ovoce a díky jejich složení zkombinujete efektivní péči o vlasy a pokožku s dobrým pocitem. Produkty značky Nature Box obsahují vitamíny a antioxidanty a jsou bez silikonů, umělých barviv a sulfátových tenzidů. Zažijte přirozenou krásu vlasů a pokožky!

Nature Box nabízí to nejlepší z přírody pro krásu, která vychází zevnitř. Volba spotřebitelů a životního stylu se stále více řídí odpovědností – od jídla a módy až po cestování a kosmetiku. Podle průzkumu Global Shapers*, vedeného Světovým ekonomickým fórem, je udržitelnost důležitá zvláště pro generaci mileniálů. Přírodní kosmetika Nature Box sdílí jejich životní filozofii, která vychází z myšlenky, že ženy se cítí opravdu krásné, když jsou spokojené nejen s tím, jak vypadají, ale také jak se cítí uvnitř. Pozitivní krása tak vychází z toho, že aktivně děláte něco dobrého pro sebe i pro budoucnost tohoto světa.

Tento svůj přístup chce značka Nature Box šířit po celém světě, proto spolupracuje právě s těmi osobnostmi, jež vyznávají stejný životní styl a sdílí jej také prostřednictvím sociálních sítí.

To nejlepší ve složení produktů
Oleje lisované za studena jsou vysoce ceněné pro své nutriční hodnoty. Patří také k těm vůbec nejúčinnějším ingrediencím v kosmetických přípravcích. Všech 5 produktových řad značky Nature Box přitom obsahuje oleje lisované za studena, konkrétně ze semen a ořechů: avokáda, kokosu, meruňky a mandle a makadamie. Oleje lisované za studena se značně liší od ostatních olejů. Lisování za studena je totiž nejúčinnějším způsobem získávání olejů, které umožňuje úplné zachování cenných látek.

Oleje lisované za studena v produktech Nature Box nejsou chemicky upravovány, což znamená, že všechny cenné vitamíny, jako jsou A, B, C, D a E, stejně jako antioxidanty a zdravé mastné kyseliny, zůstávají zachovány. Přírodní oleje Nature Box tak přirozeně vyživují vlasy a pokožku a chrání je před vysušováním, takž vypadají zdravě a nádherně.

Oleje používané v produktech značky Nature Box jsou veganské, neobsahují silikony, umělá barviva a sulfáty. Díky originální receptuře jsou vlasy a pokožka chráněny a ošetřeny jemným filmem bez zatížení nebo pocitu mastnoty.

Bohatý obsah přírodních látek zajišťuje celou řadu žádaných vlastností kosmetických přípravků biotin v avokádovém oleji podporuje tvorbu keratinu a zajišťuje přirozený lesk vlasů Kokosový olej má uklidňující vlastnosti a poskytuje intenzivní hydrataci. Nenasycené mastné kyseliny a vitamín A v meruňkovém oleji vytvářejí přirozenou ochrannou bariéru pro pokožku. Antioxidační vlastnosti v mandlovém oleji chrání pokožku a nádherněji prozáří. Olej z ořechů Makadamia má regenerační, zpevňující efekt a obsahuje přirozenou ochranu před poškozením sluncem.

Udělejte něco dobrého pro budoucnost
Značka Nature Box představuje vysokou úroveň výroby a kvality v kombinaci se závazkem udržitelnosti. Nature Box spolupracuje s mezinárodními rozvojovými organizacemi a podporuje drobné zemědělce při udržitelném obdělávání surovin. Dále je 25% balení Nature Box vyrobeno z recyklovaného plastu.

Portfolio značky Nature Box se skládá z pěti řad pro péči o vlasy a tělo. Jde o produkty s recepturou s lisovanými oleji získanými ze semen ovoce a ořechů jako jsou avokádo, kokos, meruňky, mandle a makadamie. Všechny tyto suroviny mají blahodárný vliv na zdraví a krásu vlasů a pokožky. Avokádo chrání a intenzivně regeneruje vlasy a pokožku. Kokos dodává svěžest a hydratuje. Meruňka přispívá k hebké pokožce a hedvábným vlasů. Mandle přidává objem a poskytuje citlivé pleti jemnou péči. Makadamia umí doslova zázraky se suchou kůží, kterou učiní krásně hebkou a vlasy získají nádhernou pružnost.

Avokádo – Avokádo chrání a hluboce regeneruje vlasy a kůži.
Sprchový gel, cena 99,90 Kč
Sprchový peeling, cena 99,90 Kč
Tělové máslo, cena 149,90 Kč
Tělové mléko, cena 149,90 Kč
Šampon, cena 139,90 Kč
Kondicionér, 139,90 Kč
Regenerační krém, cena 139,90 Kč

Kokosový ořech – Kokos poskytuje svěžest a hydratuje.
Šampon, cena 139,90 Kč
Kondicionér, cena 139 90 Kč
Hydratační sprej, cena 139,90 Kč
Sprchový gel, cena 99,90 Kč
Tělové mléko, cena 149,90 Kč

Meruňka – Meruňka zanechává vlasy a pokožku hedvábně měkké a hladké.
Šampon, cena 139,90 Kč
Kondicionér, 139,90 Kč
Sprej pro lesk, cena 139,90 Kč
Sprchový gel, cena 99,90 Kč
Tělový olej, cena 199,90 Kč
Tělové máslo, cena 149,90 Kč
Sprchový peeling, cena 99,90 Kč

Mandle – Mandle poskytuje objem a jemnou péči o citlivou pleť.
Šampon, cena 139,90 Kč
Kondicionér, 139,90 Kč
Sprej pro objem, cena 139,90 Kč
Sprchový gel, cena 99,90 Kč
Tělové mléko, cena 149,90 Kč

Makadamia – Makadamia pečuje o suchou pokožku a poskytuje vlnitým vlasům pružnost.
Sprchový gel, cena 99,90 Kč
Tělové mléko, cena 149,90 Kč

Kompletní sortiment výrobků značky Nature Box obsahuje celkem 26 produktů – 14 z nich je určeno na péči o vlasy, 12 pak na péči o tělo. Kompletní produktové portfolio zahrnuje šampon, a kondicionér pro péči o vlasy, bezoplachovou péči stejně jako sprchový peeling, sprchový gel, tělové mléko, tělové máslo a tělový olej v oblasti péče o tělo.

* Průzkum v roce 2017 “Global Shapers” byl veden Světovým ekonomickým fórem. Celkem bylo 31 455 mužů a žen ve věku 30 let dotazováno v 185 zemích na téma ekonomie, globální rozvoj, politika, občanská angažovanost, technologie, inovace, hodnoty, společnost a práce.

Zdroj: Henkel a http://www.natureboxbeauty.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *