Největší sportovní festival Prague Sport Games pro všechny amatérské sportovce i děti!

Start akce bude v sobotu 22. září v Areále Olymp u pražské Stromovky. Od 9:00 po celý den. Běžecký biatlon, fotbal, atletický pětiboj, streetball, beachvolejbal, tenis, volejbal, badminton, ping-pong, nohejbal, pétanque a mnoho dalších sportů, workshopů a atrakcí. Registrujte se předem do soutěží individuálních nebo s přáteli do týmových na praguesportgames.cz. Večer si užijte Monkey Business!

Prague Sport Games je jedinečnou akcí svého druhu u nás. Cílem je představit všem, které baví se hýbat a mají rádi zábavu, všechny možné sporty na místě, kam se běžně nedostanete. V 11 z nich si můžete vzájemně poměřit síly s ostatními sportovními nadšenci. Jedná se o:
• Individuální soutěže: běžecký biatlon, atletický pětiboj a ping-pong
• Týmové soutěže: fotbal, streetball, volejbal, beachvolejbal, tenis, badminton, nohejbal a pétanque
Zde je nutné se předem registrovat na praguesportgames.cz.

Kdo preferuje pohodu před adrenalinovým soupeřením, může využít pestré doplňkové sportovní aktivity pro celou rodinu:
• golf, jógu, masáže, slackline, trampolíny, lukostřelbu, fyzioterapii, paddleboard, horolezeckou stěnu, fotbalové šipky aj.
• workshopy s úspěšnými českými sportovci – s Veronikou Vítkovou, Michalem Krčmářem, Evou Vrabcovou Nývltovou, Nikolou Bendovou, Petrem Svobodou, Jiřím Orságem, Adélou Hanzlíčkovou, Radkem Juškou a Martinem Stráníkem
• prezentace sportovních družstev pro děti
• exhibiční utkání známých sportovců a osobností

Třešničkou na dortu bude večerní koncert kapely Monkey Business. Aktivní účastníci soutěžních disciplín mají vstup zdarma. Ostatní si mohou zakoupit vstupenky buď v předprodeji, nebo na místě v den konání.

Jedinečná příležitost vyzkoušet si běžecký biatlon a poměřit síly v atletickém pětiboji
Propadli jste sportu? Dobíjí vám baterky? Rádi běháte? V sobotu 22. září od 9:00 budete mít jedinečnou možnost propojit běh se střelbou z laserové pušky na terč, neboli běžecký biatlon. Pokud taky rádi skáčete, můžete se zapojit do atletického pětiboje. V rámci největšího sportovního festivalu pro amatérské sportovce Prague Sport Games na pražském atletickém stadionu Olympu u Stromovky.

Prague Sport Games je unikátní sportovní festival pro širokou veřejnost. V jeden den a na jednom místě se v profesionálním prostředí pražského Olympu setkají amatérští sportovci a společně poměří síly v různých disciplínách a turnajích.

Kromě královských disciplín – běžeckého biatlonu a atletického pětiboje – budou k dispozici turnaje volejbale šestkovém i plážovém, ve street-ballu, tenisu, badmintonu, ping pongu, fotbalu, nohejbalu a pétanque. Nicméně největším lákadlem je běžecký biatlon a atletický pětiboj.

Běžecký biatlon
Ideální příležitost vyzkoušet si tento sport v krásném prostředí Stromovky. Překonáte vzdálenost 2 km a mezitím si 2x zastřílíte – ležka a pak stojka – jako to znáte z televize. Nebojte se pušek, budou laserové, naprosto neškodné a hlavně jednoduché na obsluhu. Minimálně hodinu před závodem si budete moci zastřílet „v tréninku“. Závodit se bude systémem rozběhy, semifinále a finále, kde bude 8 nejúspěšnějších. Registrujte se dopředu na www.praguesportgames.cz. V rámci startovného čekejte občerstvení, věcné ceny od partnerů a také třešničku na dortu v podobě funky party na koncertě Monkey Business.

Atletický pětiboj
Ne nadarmo se říká, že je atletika „královnou sportů“. Tento závod prověří vaše komplexní sportovní dovednosti. Body budete dostávat podle vícebojařských tabulek. Na jaké soutěžní disciplíny se můžete připravovat?

•běh na 100 m
•skok daleký
•vrh koulí
•skok do výšky
•běh na 800 m

Prague Sport Games je oslava sportu, která je určena milovníkům aktivního pohybu všech věkových kategorií, včetně těch nejmenších. Pro všechny je připraven bohatý doplňkový program včetně atrakcí pro děti, konzultací a workshopů s našimi úspěšnými sportovci, jako je např. Eva Vrabcová-Nývltová, Michal Krčmář, Veronika Vítková nebo třeba Radek Juška.

Vstup do areálu je pro všechny zdarma. Celá sportovní akce má charitativní rozměr a finančně podpoří hendikepované sportovce.

Událost na FB: https://www.facebook.com/events/367430880434758/

Zdroj včetně registrace na http://www.praguesportgames.cz/.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.