Unikátní kalendář Proměny slaví! Těšit se můžete na dvanáct celebrit v unikátních kompozicích!

Charitativní kalendář Proměny slaví 10 let existence. Deset exkluzivních kolekcí fotografií, více než sto známých osobností a nezměřitelné množství odhodlání pomoci dobré věci. Letos se na podporu projektů Nadace Archa Chantal spolu s její zakladatelkou Chantal Poullain k nepoznání promění Vica Kerekeš, Anna Polívková, Táňa Vilhelmová, Jan Cina, Anna Kameníková a další celebrity. Tematicky výroční kalendář nabídne ohlédnutí za uplynulými deseti lety, takže jej zaplní legendární filmové i reálné postavy či světoznámá umělecká díla.

Ester Geislerová – Petr Kurečka

Všech deset kalendářů Proměny pro Nadaci Archa Chantal nafotil Petr Kurečka. „Tento projekt jsem začal dělat s mým kamarádem Markem Škarpou a poslední tři roky kalendář Proměny fotím už sám. Některé proměny na začátku vypadají až nereálně, ale vždy se nějakým zázrakem fotografie podaří. Od první myšlenky až po výsledné fotografie uběhne při práci na kalendáři přibližně půl roku. Například konzultace makeupu s Kamilou Brunias či kostýmní zkoušky s Ilonou Špačkovou. Vzhledem k tomu, že letos slavíme výročí, půjde o průřez tématy, která jsem během deseti let fotil,“ upřesnil známý fotograf.

Berenika Kohoutová – Tomáš Chlapečka

Kalendář Proměny 2019 bude v prodeji v druhé půlce listopadu tradičně ve větším a menším formátu za 350 Kč a 1000 Kč jak na webu www.kalendarpromeny.cz tak ve větších knihkupectvích. Zakoupit jej znamená nejen přispět na dobrou věc, ale také zpříjemnit sobě či blízkým každý měsíc roku 2019 inspirativními, hvězdnými společníky. Nadaci Archa Chantal jde výtěžek z prodeje kalendáře i každoroční dražby jednotlivých fotografií na křtu kalendáře, který se letos koná 21. listopadu. Cíl je jasný: Proměnit neutěšená prostředí dětských zdravotnických zařízení v útulná, přívětivá místa, tak aby se malí pacienti lépe vyrovnali s pobytem v nemocnici, zbavili se stresu a překonali odloučení od rodičů.

Berenika Kohoutová – Petr Kurečka

Oficiální web: https://www.kalendarpromeny.cz/
FB: https://cs-cz.facebook.com/KALENDAR.PROMENY
http://www.archa-chantal.cz/
Foto: Petr Kurečka a Tomáš Chlapečka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *