Václav Postránecký opouští kvůli nemoci seriál Krejzovi. Kdo jej nahradí?

I když bude televize Prima natáčet další řadu seriálu Krejzovi, herec Václav Postránecký se po dlouhé úvaze rozhodl, že v natáčení už nebude ze zdravotních důvodů pokračovat.

První sérii seriálu Krejzovi, která se bude vysílat celou podzimní sezónu a která si získala oblibu zejména u mladších diváků, herec Václav Postránecký zvládl bravurně a televize Prima mu moc děkuje za příjemně strávené chvíle při natáčení i jménem diváků. Bohužel ho však jeho nemoc již natolik vyčerpává, že nemůže v natáčení další série pokračovat.

„Václav Postránecký se dokázal práci věnovat do poslední chvíle. Teď nastal čas, kdy se ale musí především postarat o sebe a svoji rekonvalescenci. Zkrátka si nemoc vybrala svou daň,“ odůvodnila konec účinkování Václava Postráneckého v Krejzových hercova manažerka Michaela Flenerová.

Díly, které jsou s panem Václavem Postráneckým jako Janem Krejzou natočené, se budou vysílat až do konce roku. Nyní televize vybírá nového představitele do hlavní role. Generální ředitel FTV Prima Marek Singer a celý tým přeje panu Postráneckému hodně sil a věří, že se v budoucnu na obrazovku vrátí. „Jsme velmi rádi, že se pan Václav Postránecký zhostil role hlavy rodiny v seriálu Krejzovi a za dva a půl roku se stal také oblíbeným a uznávaným moderátorem pořadu Receptář prima nápadů. Se vším respektem a pochopením jsme přijali jeho rozhodnutí již dále nepokračovat v natáčení ani jednoho z pořadů, aby se mohl plně věnovat léčbě a nasadit veškeré své síly do boje s nemocí. Věříme, že i díky pozitivním myšlenkám od fanoušků to bude boj úspěšný a pan Postránecký bude moci i v budoucích projektech naší televize vykouzlit divákům úsměvy na rtech.“

A už se ví, kdo ho nahradí! Oldřich Navrátil.

Foto FTV Prima

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *