Nová show Pražské burlesky Hollywood Babylon oslní diváky již 5. října!

Pražská burleska v divadle Royal na Vinohradech představí svou novou show s názvem Hollywood Babylon již v pátek 5. října. Titul odkazuje na stejnojmennou knihu Kennetha Angera, experimentálního režiséra, který v ní popisuje úpadek Hollywoodu 30. let.

Tvůrčí tým pod vedením producenta Davida Jahna opět slibuje velkolepou podívanou s kostýmy renomovaných návrhářů a rekvizitami nadlidských rozměrů. Hvězdná Miss Cool Cat ve svém novém čísle vzdá hold americkému „Aqua-Tease“ s vodní nádrží, která bude vyrobena podle původních návrhů ze zlatých dob burlesky. I stálice souboru, Lady Mousellyca, Yazz a mladá zpěvačka Fedora, chystají zbrusu nový program. Reprízy se konají každý následující pátek, show začíná vždy ve 21.30h a končí před půlnocí.

Pražská burleska Miss COOLCAT

Připravovaná show začínající sezony se inspiruje leskem a bídou zašlých časů Hollywoodu. Na jedné straně intrikami, závistí a lží protkaný svět show businessu, na straně druhé třpyt, záře reflektorů a roztočené filmové kotouče. Nepředstavitelná zvěrstva zhýralých herců a producentů často vrhala stín na nevinné a idylické snímky stříbrného plátna. O dostatek třpytu se postará jablonecká Preciosa, jež svými zářícími komponenty vyšperkovala kostýmy hlavních protagonistů.

Zdroj: www.pragueburlesque.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.