Kartářka Helen Stanku prozradila: Co znamenají opakující se čísla? Na Astrovíkendu promluví o intuici

Kartářka a vědma Helen Stanku pochází ze starobylého rodu, ve kterém nebyla nouze o mágy a vědmy, ale také o loutkáře a strůjce cirkusových atrakcí. Helen je z rodiny, kde se dědí řemeslo, ale především otevřená 7. a 6. Čakra, díky které může nejen vykládat osud, ale otevírat lidem širší intuici čili aktivovat třetí oko. Její přednášku o intuici si můžete poslechnout na Astrovíkendu v Praze, a to v sobotu 6. 10. 2018 v 15.30 hodin.  Po celý víkend, 6. a 7. 10. si pak v rámci festivalu Astrovíkend na pražském výstavišti v Holešovicích (pavilon D) můžete nechat vyložit karty. Více najdete na www.astrovikend.cz.                  

A co podle Helen Stanku znamená, když vidíte opakující se čísla? 

Samozřejmě může jít o náhodu. Ale pokud se ve vašem životě opakuje nějaké číslo, či součet těchto čísel, třeba to pro vás něco znamená.

Jedničky říkají, abyste skoncovali se starými vzorci. Vaše cesta nyní potřebuje váš vlastní individuální přístup. A vlastní pravidla. Zbavte se toho, co vás omezuje.

Dvojky říkají, že nemůžete být opuštění a samotní, jako trosečník na pustém ostrově. Je na čase se opřít o tým lidí, začít vztah, či založit rodinu.

Trojka říká, žijte tady a teď a čerpejte ze svých dosavadních znalostí a zkušeností. Žijte svůj život v plném rozkvětu a dělejte to, co vás baví.

Čtyřka nabádá k rovnováze a stabilitě. Zapusťte kořeny. Zapracujte na finančních rezervách a stabilitě. Věnujte se svému zdraví.

Pětky zvěstují pozitivní změny. Nevyžadují po vás nic, jenom buďte otevření novým možnostem a příležitostem.

Šestky předpovídají změny v citovém životě. Potkáte životní lásku. Připravte se na svatbu také se vám může narodit dítě.

Sedmičky nabádají k rozvoji. Učte se. Cestujte. Přihlaste se na nějaký zajímavý kurz. Jeďte tam, kde jste nebyli dříve a poznávejte  nové kulturní prostředí.

Osmičky nabádají k opatrnosti při nakládání se svými penězi. Neberte si žádné půjčky. Popřemýšlejte o tom, jak si založit nějaké zajímavé podnikání a vytvořit nový zdroj příjmů.

Devítky jsou ve své podstatě velkou revolucí. Změňte a zahoďte vše nefunkční, co dosloužilo. Vykašlete se na ego a srovnejte si vztahy kolem sebe a s lidmi ve svém okolí. Pročistěte atmosféru kolem sebe a buďte lepšími lidmi.

Zdroj: www.dobrakartarka.cz

Foto Facebook

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *