Jak nanášet pudrové stíny na obočí? Máme pro vás praktický návod!

Nanést make-up, řasenku, rtěnku… a především upravit obočí! Bez této kosmetické ranní rutiny už dnes málokterá z nás vyjde z domu. Jenže času je málo a každý přípravek nebo trik, který nám ušetří minutu, se počítá. Proto pro vás máme tip, se kterým si upravíte obočí jednoduše, během chvilky a navíc bude působit maximálně přirozeně, což je trend tohoto roku.

Christine Akbaba

„Úprava obočí se stala za poslední roky naprostou nezbytností. Právě obočí totiž dotváří vzhled našeho obličeje i celkový look. Důležité však je nepřehnat to – správné obočí je takové, na němž jsou úpravy téměř nepostřehnutelné. Současným hitem jsou pudrové stíny, jejichž aplikace je tak jednoduchá, že se jí nemusí bát ani začátečnice ve světě krásného obočí. Pudrové stíny navíc vypadají mnohem přirozeněji než třeba obočí domalované tužkou, kdy se ve tvaru i intenzitě snadno spleteme,“ vysvětluje Christine Akbaba, přední rakouská stylistka, která zastupuje značku RefectoCil, světového lídra v úpravě řas a obočí, a svými radami přispívá i na blog o módních trendech www.pohodarky.cz

Ideální jsou podle ní paletky, které obsahují více barevných tónů pudrových stínů, jež se dají navzájem kombinovat. „Finální barvu obočí si tak můžete vytvořit samy přímo na míru a doladit ji třeba k odstínu svých vlasů, což je ostatně největší módní trend,“ radí odbornice.

Tip: Vychytané Brow Powder Trio
Pudrové barvy andmetics Brow Powder Trio, to je zcela nová paletka pro úpravu obočí. Obsahuje tři barevné odstíny, které se hodí pro všechny typy pleti, a sice světle, středně a tmavě hnědý. Pudrové barvy můžete použít jednotlivě, nebo je vzájemně míchat pro dokonalé zvýraznění obočí. Své tváři tak dodáte vždy nový výraz a půvab. Barvy andmetics Brow Powder jsou jedinečné tím, že nezanechávají nežádoucí načervenalý nádech. Aby k tomu nedocházelo, mají totiž všechny barevné odstíny lehký olivový tón. Balení obsahuje praktický aplikátor se štětečkem pro aplikaci barvy na jedné straně a kartáčkem pro vytvarování obočí na straně druhé. Barvy andmetics Brow Powder Trio koupíte na www.beautylash.cz za 390 Kč.

Jak aplikovat pudrové stíny na obočí krok za krokem:
1.Obočí učešte kartáčkem pěkně do vašeho přirozeného tvaru.
2.Nejlépe zkoseným štětečkem (pudr se jím lépe a precizněji nanáší a dostanete se jím i do prostor obočí, jež prosvítají) nanesete trochu stínu na obočí do míst, kde vám chybí.
3.Dokreslete správnou délku obočí (mělo by začínat pomyslně nad nosní dírkou a vést přes vnější okraj oka nad oční oblouk).
4.Menšími táhlými pohyby vyplňte celé obočí.
Tajný tip: Pokud máte v paletce více odstínů, využijte jich nejen k namíchání ideální barvy, ale pro větší efekt použijte světlejší stín na začátek obočí a tmavší dejte od středu do jeho konce.
5.Kartáčkem obočí opět pěkně pročešte.

Tip stylistky: Obočí zafixujte!
RefectoCil Styling Gel zajistí nejen to, že vám úprava obočí vydrží po celý den v potřebném tvaru, ale navíc ho i dlouhodobě zvlhčí. Můžete ho použít i na řasy, které ochrání a intenzivně vyživí. Bohaté živiny obsažené v přípravku s vitamínem E, D-panthenolem a glycerínem pomáhají k silným, dlouhým, zdravým a zářivě krásným řasám a obočí. Koupíte ho na www.refectocil.cz za 285 Kč.

Zdroj: www.pohodarky.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.