Kinder slavilo: K padesátinám přišly popřát celebrity i desítky dětí!

Na čokoládách Kinder si malí i velcí pochutnávají už neuvěřitelných 50 let, a protože každé jubileum se má pořádně oslavit, uspořádala značka Kinder ve čtvrtek 18. října velkolepou narozeninovou párty. A slavilo se se vším všudy – nechyběl narozeninový dort, spousta zábavy a soutěží pro děti. Mezi desítkami nadšených hostů se objevily i známé tváře, jako například Gábina Partyšová a Andrea Verešová. Oslava vyvrcholila skvělým vystoupením skupiny Sebastian.

Kinder chce svým příznivcům především přinášet radost, a proto se i jeho narozeninová oslava nesla v zábavném a energií nabitém duchu. Pod taktovkou moderátorky Gábiny Partyšové, která na oslavu dorazila i se svým synem, si tak všichni příchozí užili pestrý program. Mezi maminkami zářily Jana Doleželová a Andrea Verešová, popřát své oblíbené značce přišly i modelky Aneta Vignerová a Tereza Budková. Společně s marketingovou ředitelkou společnosti Ferrero Janou Špačkovou a brand manažerkou značky Kinder Dianou Daňkovou nakrojily dvoupatrový dort. Narozeninovou píseň jim k tomu zazpívala mladá zpěvačka Adéla Částková.

Párty se sice konala ve čtvrtek, Kinder ale slaví ve velkém již od jara. Právě tehdy totiž značka přišla se soutěží o splněná přání, ve které mohlo neuvěřitelných 50 výherců získat téměř jakýkoli vysněný zážitek pro sebe či pro své blízké. Kromě toho, že si splnili takové sny, jako je např. trénink na fotbalové akademii s Petrem Čechem, dovolená v safari, den s youtuberkou nebo let balónem, si vítězové soutěže navíc mohli užít i čtvrteční oslavu, na kterou byli přednostně pozváni. Na místě všechny děti nadchla závodní autodráha, fotosoutěž o polaroid, hledání ukrytých vajíček Kinder Surprise a kreativní dílny, největší úspěch ale sklidil výkon kapely Sebastian, která celé slavnostní odpoledne zakončila.

Splněné přání | Setkání s hudební hvězdou

Jaké to asi je, setkat se se svým idolem? Zuzka a její kamarádky by mohly vyprávět! 🙂 Splnili jsme jim přání a kromě setkání se Sebastianem jsme jim zorganizovali i celý soukromý koncert!

Zveřejnil(a) Kinder dne Čtvrtek 18. říjen 2018

Foto: Ferrero

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *