Nový produkt Nemáslo není ani margarín, ani máslo!

Mladá česká firma Nemléko rozšířila své portfolio o další produkt. Jejich Nemáslo, jak novinku pojmenovali, je čistě rostlinnou alternativou másla či margarínu. Jeho základ tvoří mandlový Nejogurt, tudíž je vhodné pro všechny, kteří nemohou nebo nechtějí konzumovat laktózu. Nemáslo je od září k dostání na on-line obchodě rohlik.cz a ve vybraných prodejnách se zdravou výživou.

 Nemáslo se vedle rostlinných nápojů z mandlí či máku, mandlových jogurtů a ledové kávy stalo další, čistě rostlinnou alternativou k mléčným výrobkům, které firma Nemléko vyrábí. „Naším dlouhodobým cílem je usnadňovat život těm, kteří nechtějí nebo nesmí konzumovat laktózu. V Nemléku se proto snažíme vyrábět chutné produkty, které těmto lidem pomohou vyvážit jejich jídelníček,“říká majitelka firmy Amálie Koppová a dodává: „Všechny naše produkty jsou přírodní, neobsahují konzervanty, a dokonce ani cukr. Jsou tedy vhodné i pro vyznavače zdravého životního stylu.“

 Stejně jako většina produktů značky Nemléko, i tento je k dostání ve dvou velikostech. Menší 125g sklenice je k dostání za 59,90 Kč, větší 375g varianta vyjde na 139 Kč. Všechny produkty značky Nemléko můžete koupit na on-line obchodě rohlik.cz nebo ve vybraných prodejnách se zdravou výživou.

Firma Nemléko působí na českém trhu od roku 2016. Založil ji mladý pár Amálie Koppová a David Balcar. Za dva roky svého působení se firma rozrostla a expandovala i za hranice České republiky. V současnosti Nemléko dováží své produkty celkem do 250 obchodů a kaváren v Česku a na Slovensku.

O Nemléku
Nemléko vyráběli Amálie a David, oba vegani, nejdříve jen sami pro sebe, protože jim chutnalo více, než podobné nápoje z obchodů. Poté se rozhodli vyrábět mandlové mléko ve větším objemu, dostat ho do láhve a zkusit nabídnout lidem, kteří mají podobný názor. Vzniklo tak Nemléko, které obsahuje 12 % mandlí. Jeho složení je čistě přírodní, je dochuceno pouze datlemi, špetkou himalájské soli a baleno ve skleněných recyklovatelných láhvích. Poté se objevila na trhu také veganská mandlová ledová káva a mandlové Nemléko s vanilkou. Následovala výroba makového rostlinného nápoje a bílého i ovocného Nejogurtu. Nejnovějším přírůstkem do rodiny Nemléka je Nemáslo, které se na trhu objevilo začátkem září 2018. Nemléčné produkty je možné zakoupit na více než 215 místech v České republice, 35 místech na Slovensku nebo na on-line obchodě rohlik.cz. A co Nemléko čeká dál? „Naším smělým plánem do budoucna je rozšířit sortiment o další nemléčné produkty,“ přejí si oba majitelé.

Zdroj: facebook a instagram Nemléka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *