Rozhodněte o nejpopulárnějším influencerovi v anketě Czech Social Awards 2018

Czech Social Awards 2018, ocenění talentu, kreativity a nápaditosti, zahájilo hlasování o nejpopulárnější osobnosti českého internetu. Hlasuje se o osobnostech, které nás za uplynulý rok nejvíce inspirovaly, ovlivňily, bavily – a zájem je mimořádný,  během prvních přibližně 36 hodin přišlo více než 120 000 hlasů. Letošní šestý ročník oblíbené ankety provází několik zásadních změn. Ocenění se přejmenovalo z Czech Blog Awards na Czech Social Awards a přibylo několik nových kategorií. Novinkou je také aplikace, jejímž prostřednictvím  je možné dát svému oblíbenci hlas. „Důležitá informace je, že fanoušek může hlasovat hned dvakrát v každé kategorii,” dodává organizátorka Czech Social Awards Michaela Derynková.

Vojtěch Drahokoupil s přítelkyní

Kdo tedy získá historicky první ocenění Czech Social Awards? V anketě nerozhodují odborní porotci, ale diváci, čtenáři a sledovatelé. Ke stávajícím kategoriím Video Bloger/ka rokuInstagram rokuBloger/ka roku a Cosmo Objev roku letos přibyly zcela nové kategorie: Go GlobalFun & EntertainmentInspiration & InfluenceSocial Impact & Change a Fair Play. Především dvě posledně jmenované kategorie reflektují leitmotiv Czech Social Awards – šířit podnětné myšlenky, podporovat nové způsoby komunikace, měnit svět kolem sebe k lepšímu… Díky datům od analytické společnosti Socialbakers se také dozvíme, jaké příspěvky na Instagramu vzbudily největší ohlas, jaké hashtagy byly nejfrekventovanější a nejoriginálnější a také kdo z nominovaných dokázal vytvářet nejlepší vazby s ostatními.

Czech Social Awards s novým ročníkem činí zásadní krok do světa, stávají se součástí celosvětových ocenění Global Social Awards! Na vítěze speciální kategorie Go Global, která se bude vyhlašovat jak pro Česko, tak Slovensko, čeká skvělá příležitost. Budou mít možnost zúčastnit se udílení Global Social Awards, které 18. května přivede do Prahy světová jména on-line médií a naváže na mezinárodní marketingovou konferenci Engage.

Mikolas Josef

Díky širokému spektru kategorií a novému konceptu Czech Social Awards se letos představila spousta skvělých profilů. Vítězové Czech Social Awards 2018, nejpopulárnější osobnosti sociálních sítí, budou slavnostně vyhlášeni 1. prosince během velkolepého galavečera. V přímém přenosu jej odvysílá Prima COOL a TV JOJ plus. Výherce v kategorii GO GLOBAL čeká postup do celosvětové soutěže Global Social Awards. Generálním partnerem ankety je společnost Huawei a oficiálním smartphonem Huawei nova 3.

Zdroj: https://czechsocialawards.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *