Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zdraví🎄 Vánoce

Darujte vánoční dárek plný zdraví – pobyt v Léčebných lázních Bohdaneč!

Pokud si lámete hlavu nad tím, co pořídit svým blízkým za dárek, a to nejen k Vánocům, trefou do černého bude dárkový poukaz do Léčebných lázní Bohdaneč. Je pravdou, že s dárkovými poukazy se v poslední době doslova roztrhl pytel. Jízda luxusním autem, nákup zboží anebo? Poukaz na zdraví. Vždyť co víc může člověk nabídnout či dostat, než zdraví? Ideální je dárkový poukaz na wellness či na léčebný pobyt a je jedno, zda obdarovanému je dvacet nebo šedesát let.

Pro ty, kteří se přehoupli přes věkovou hranici pětasedmdesáti let, je dokonce připraven speciální pobyt Dovolená pro seniory, který slouží k celkové harmonizaci a regeneraci organismu. Novinkou pak je pobyt Zadáno ženám, který potěší maminku, manželku, přítelkyni, prostě každou ženu, která ráda pečuje o svoji krásu a chce pár dní jenom pro sebe. Dárkový poukaz lze věnovat na vybrané procedury či v určité nominální hodnotě. Oblíbená je například Masáž horkými lávovými kameny, Avokádový zábal nebo Křišťálová masáž obličeje s maskou. Svým blízkým lze zakoupit také dárkový poukaz na léčebnou proceduru Nácvik mobility rukou ve slatině, která bude nově v roce 2019 pomáhat všem, které trápí artróza drobných kloubů ručních a zápěstí.

„Dárkovým poukazem do našich lázní uděláte svým blízkým jistě radost, navíc vybrané pobyty můžete zakoupit až s 30% slevou. Léčebné lázně Bohdaneč jsou vyhlášené svými výsledky v oblasti léčby pohybového aparátu, odbornou rehabilitací a péčí poskytovanou týmem školených specialistů. Výhodou našich lázní je dostupnost, protože leží téměř uprostřed republiky a je jedno, zda přijedete autem po dálnici, vlakem či autobusem,“ říká výkonná ředitelka lázní Bohdana Opočenská.

Léčebné lázně Bohdaneč jsou v České republice v kategorii „pohybových“ lázní vnímány jako naprostá špička. Léčí se zde např. artróza kloubů, revmatoidní arthritida, osteoporóza, Bechtěrevova nemoc nebo kořenové syndromy. Vynikajících výsledků dosahují zejména u časných – tedy po operaci de facto okamžitých – rehabilitací totálních endoprotéz. Přírodními léčivými zdroji zde využívanými jsou slatina a přírodní minerální voda. Jako jediné lázně v České republice využívají k aplikaci slatiny speciální zábalové vany. Jedná se o speciální vyhřívaná vodní lůžka obepínající celé tělo, která zajistí pocit beztíže a naprostého uvolnění.

Lázně Bohdaneč leží v nádherném prostředí Polabské nížiny a jsou vzdálené pouhých osm kilometrů od Pardubic. Krásu malebné rovinaté krajiny dotváří jehličnaté a listnaté lesy, háje a středověké pozůstatky rozsáhlé rybniční soustavy. Lázeňské pavilony obklopené spoustou zeleně, krytá kolonáda, vlídné prostředí a čistý vzduch přispívají k nezapomenutelnému zážitku každého návštěvníka lázní.

V areálu lázní se také nachází specializované pracoviště Medical Wellness Clinic, které propojuje klasickou západní medicínu s východními léčebnými postupy. Zabývá se především léčbou dlouhodobých zdravotních problémů, kombinuje tradiční léčebné procedury s wellness prvky a alternativními formami medicíny. Medical Wellness Clinic má v nabídce rovněž neinvazivní estetickou péči.

Zdroj: www.llb.cz

Jeden myslel na “Darujte vánoční dárek plný zdraví – pobyt v Léčebných lázních Bohdaneč!

  • Něco na tento způsob u nás pod stromečkem určitě bude. Nevím, však, zda přítele nepřekvapit a objednat nějakou párovou masáž. Máte s nimi zkušenosti? Děkuji!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *