Revoluční mobilní aplikace, díky které se budete chtít usmívat

Moderní technologie už nejsou pouze výsadou mužů, ale pronikly také do světa krásy. Chytré telefony tak můžeme vnímat jako pomocníky při našich každodenních rituálech. Možná máte také v telefonu aplikace, které vám poradí jak správně cvičit, jaké jídlo si dát k obědu, kdy jít spát nebo vám ukáží nejnovější triky v líčení. Víte ale, že existuje také mobilní aplikace na čištění zubů, která vás bude bavit?

Chytrý kartáček + mobilní aplikace = dokonalý úsměv
Možná si říkáte, že kartáček není nic sofistikovaného, co by ve světě technologií stálo za pozornost. Ve vaší koupelně nezaujímá speciální místo a berete ho jako součást každodenní a nut(d)né rutiny. Ačkoliv zubní lékaři doporučují čistit si zuby dvakrát denně 2 minuty, ne vždy si na to uděláme čas. Pospícháme nebo si o trochu přispíme a už se rozhodneme některou část naší ranní hygieny odbýt. Víme také, že na kartáček nemáme při čištění příliš tlačit, protože následkem mohou být krvácející dásně. Případně si čistíme jen ta místa, kam dohlédneme a některé části našeho chrupu nevědomky vynecháme. Odměnou je nám vyčítavý pohled našeho zubního lékaře a mi mu jen znovu můžeme slíbit, že tentokrát si budeme zuby čistit „správně“. Ale víme jak na to? Pokud také tápete, pomůže vám mobilní aplikace!

5 výhod mobilní aplikace Oral-B pro chytré telefony
Nejen u zubaře se dozvíte zdravotní následky špatného čištění zubů jako je například zubní kaz či předčasné vypadávání zubů. I při té nejlepší vůli ale nemůžete zblízka vidět, co se ve vaší ústní dutině odehrává. Proto přichází na pomoc moderní technologie v podobě mobilní aplikace Oral-B, kterou si zdarma můžete stáhnout do svého chytrého telefonu. Aplikace je propojena se systémem zabudovaným v kartáčku Oral-B Genius a ukáže vám, na které části při čištění zapomínáme, nebo nás upozorní, vyvineme-li na kartáček přílišný tlak. V rámci aplikace můžete sledovat vlastní zlepšení, kterého pravidelným čištěním docílíte. Díky unikátní technologii rozpoznávání polohy a kulaté kartáčkové hlavě elektrické zubní kartáčky Oral-B řady Genius  odstraní až o 100 % více zubního plaku než běžný manuální kartáček. Co všechno ale aplikace umí?

1. Revoluční technologie detekce polohy
Revoluční technologie detekce polohy, která je zabudována v zubním kartáčku Oral-B Genius, je přímo propojena s chytrým telefonem. Mobilní aplikace Oral-B rozpozná polohu zubního kartáčku v ústech a ukáže, jak si vyčistit všechny oblasti v ústní dutině rovnoměrně.

2. Technologie trojitého snímání tlaku
Nejnovější elektrický kartáček Oral-B Genius 10000 Orchid Purple disponuje technologií trojitého snímání tlaku pomáhající chránit naše dásně před příliš agresivním čištěním. Díky propojení s mobilní aplikací se v případě přílišného tlaku na kartáček rozsvítí kontrolka, automaticky se sníží rychlost oscilačně-rotačních pohybů a zastaví se pulzace. Aplikace se také po každém čištění ptá, zda došlo ke krvácení dásní a údaje ukládá, aby mohla uzpůsobit péči o ústní dutinu přímo pro vás.

3.  Péče přizpůsobená na míru
Chytrý kartáček Genius nám umožňuje vybrat si režim přímo na míru, ať už se jedná o boj se zubním plakem, bělení zubů, zdraví dásní či komplexní péči o rovnátka. Na výběr máme až šest režimů čištění. Zároveň si můžete nechat poradit od svého zubního lékaře, který ví o místech potřebujících zvláštní pozornost. Na základě jeho doporučení si pak nastavíte postup čištění včetně režimu a doby čištění tak, abyste si osvojili návyky, které jsou pro vás nejlepší. Kartáček disponuje také vícebarevným 360° barevným systémem SmartRing s možností individuálního nastavení ve 12ti různých barvách. Pomocí aplikace Oral-B si tak můžete kartáček přizpůsobit podle svého.

4.  Zábavné čištění zubů s FunZone
Oral-B FunZone je novou součástí aplikace Oral-B se zábavným systémem odměn, který odemyká originální a zábavné fotografické filtry, jak je znáte z oblíbených sociálních sítí a aplikací. V rámci aplikace Oral-B můžete konfigurovat také další aplikace, jako je například Twitter. Zároveň pokaždé když si čistíte zuby, zobrazují se v aplikaci ty nejdůležitější zprávy, fotky a videa dne, které jsou proloženy motivačními citáty. Péče o ústní dutinu tak rychle uteče a vy budete mít zároveň přehled o tom, co je nového.

5. Profesionální časovač
Rovnoměrné čištění zubů může být někdy nadlidský úkol. I když se opravdu snažíme, můžeme sklouznout k intuitivnímu čištěné zubů a na některá místa nevědomky zapomene. Aplikace vám pro co největší efektivitu rozdělí čištění do šesti částí, na které vám odpočítává čas. I v případě, že nemáte zrovna po ruce aplikaci Oral-B, tak vám profesionální časovač zabudovaný v kartáčku odměří 30 sekund na každou ze čtyř částí ústní dutiny. O váš chrup tak bude rovnoměrně postaráno a nezůstane zde žádné místo, kde by se ukládal plak nebo bakterie.
Možná je načase si přiznat, že čištění zubů je trochu věda. Ale díky správné technologii a čtyřem minutám denně se už možná nebudeme muset každý půlrok obávat preventivní prohlídky u zubního lékaře a doufat, že se žádný kaz neobjeví. Náš úsměv bychom si měli chránit, protože krásný a zdravý úsměv nikdy nevyjde z módy.

Zdroj: Oral-B

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *